Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зять поганий
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Хто як не батьки знають про своїх дітей більше всього? Навіть виростаючи, дорослі діти для своїх батьків завжди будуть маленькими.Як вважають батьки, вони краще за всіх знають: в який інститут дітям піти вчитися, ким працювати, а також який супутник повинен бути у їх дітей.Коли дорогоцінне чадо призводить знайомити свого потенційного чоловіка чи дружину в будинок, батьки дуже прискіпливі.Це може відлякати молодих.Але якщо весілля відбулося, то, як вважають батьки, що їх обов'язок — допомогти своїм дітям, втручаючись в їх особисте життя.

Зять поганий

16Найнебезпечнішими «помічниками» для молодих, як би смішно не звучало, вважаються їх мами — свекруха і теща.Свекор і тесть — чоловіки.В їх природі не закладено втручатися. Як для свекрухи невістка буде поганою дружиною її її синові, так і для тещі зять буде поганим чоловіком її дочки.

Чому теща може зробити висновки, що зять поганий?

 • Донька постійно скаржиться на чоловіка.
 • У вашій присутності зять веде себе неадекватно: грубить, матюкатися.
 • Він погано спілкується безпосередньо з вами.
 • Онуки скаржаться на тата.
 • Знайомі, сусіди, друзі неприємно відгукуються про нього.
 • Зять хороший, але просто тещі він не подобається.

Але знову ж таки, не варто відразу бігти і розбиратися.По-перше, у них своя сім'я, і вони самі повинні розібратися.По-друге, всю ситуацію знають тільки партнери.А вони підносять її іншим з двох різних точок зору.

Що робити, якщо дочка вибрала не того чоловіка?

 1. 15 Якщо зять поганий, то згідно з логікою, дочки він не пара.Теща почне всіляко налаштовувати дочку, щоб дочка розлучилася з ним, навіть якщо є спільні діти.Будь ласка, дорога теща, не поспішайте! Чому ви вважаєте, що зять не підходить вашої дочки в якості супутника життя?
 2. Якщо причини об'єктивні (погане ставлення до доньки, онуків, він п'є, гроші додому не приносить, змінив), тоді поговоріть з донькою.Дізнайтеся, чи любить вона чоловіка, щаслива в шлюбі? Поговоріть з зятем.Дізнайтеся, чому він себе так веде.
 3. Знайте, що для більшості дочок чоловічим прикладом вважається батько.І вона шукає чоловіка зі схожими якостями.Молода дівчина будує свою сім'ю, базуючись на цінностях, які отримала в сім'ї своїх батьків.
 4. Краще всього не лізти і змиритися з вибором дочки.А то порадите, а потім опинитеся винуватою.

Як переконати дочку, що чоловік їй не підходить

14А чи варто це робити? Ваша дочка сама вибрала собі чоловіка.З боку, як мовиться, звичайно, видніше.Як говорилося вище, у батьків суб'єктивна думка.Якщо чоловік приносить мало грошей у сім'ю або приділяє мало часу дружині, то для тещі це вже привід думати, що він не гідний її дочки.Погляньте об'єктивно: чоловік не гуляє, не п'є, гроші приносить дружині, любить дітей, старається, працює, щоб його сім'я ні в чому не потребувала.Але буває, з точністю до навпаки.Але дружина за нього тримається.Вона боїться залишитися одна, залишити дітей без батька.

Тоді поговоріть з дочкою, підніміть їй самооцінку.Переконайте, що вона гідна кращого і ще зустріне того самого.Ви і ваш чоловік її не кинете.Можливо, знадобиться психологічна допомога.

Поради, що робити якщо зять поганий

Що ж робити і що порадити в ситуації, якщо зять поганий?12

 • Для початку, теща, прийміть його.Це вибір вашої дочки.Ви її так виховали, раз вона вибрала собі в чоловіки такої людини.
 • Якщо він вам неприємний як людина, постарайтеся звести спілкування до мінімуму.
 • Поговоріть з подружжям.Поясніть свої причини неприязні.

 

А взагалі, любі мами, не втручайтеся в життя ваших дітей.Вони повинні вчитися на власних помилках.

 

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: