Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зваблення жінок
Труднощі, що стосуються сім’ї – це труднощі, які будуть важливими завжди. І найчастіше – це відносини між представниками сильної статі і слабкого. В сучасних сім’ях майже всі представники сильної і слабкої поля намагаються розділити сімейні обов’язки на двох. У разі якщо хтось сильно втомлюється після роботи, другий чоловік бере на себе деякі обов’язки. До того ж добровільно, без звинувачень і примусу. Завдяки тому, що в сім’ї має бути гармонія, свій розпорядок, обов’язки розділені на двох подружжя.
Жахливіше, коли у чоловіка й дружини різні погляди на створення сім’ї. Хто-то в таких сім’ях нещасний. Коли люди лише починають планувати власне майбутнє спільне життя, вони думають про питання, яке дійсно стане головним? Жінка підтримує стабільність, намагається зберегти взаємини, чоловік — активність. Жінка може заспокоювати, відновлювати баланс. Представник сильної статі — творчий, безжурний, активно працює. Однак ці два підлоги – не дарма протилежні, часто в їх житті не вистачає щастя, радості. Вони все одно прагнуть до спільного блага, до улюбленій справі, до розуміння своїх обов’язків.
Чоловік — чоловік, підтримка, заступник, приятель, батько. Чоловік вносить позитив в будинок, надійність і стабільність.
Чоловік — засновник, чуйний, ввічливий, розумний, серйозний і вимогливий. Щоб залучити в свій будинок гідну жінку, зробити її щасливою, треба і себе піднести на належному рівні. Адже жінка не впізнає телепатично про всіх ваших позитивних якостях, тому далі ми розглянемо приклади того, як звабити і залучити жінку, або як підтримати флірт і романтику в сімейної рутини. Адже кожному чоловікові хочеться, щоб його жінка світилася щастям.
сьогодні о 14:21  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: