Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зробити оригінальну валентинку своїми руками
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

79Скоро настане не так давно з'явився в Росії, але вже встиг набрати популярність європейське свято – день святого Валентина, день всіх закоханих.У переддень свята молодь прагне створити цікаві і незвичайні валентинки, здивувати свою половинку.В даний час дуже багато різних варіантів привітання: від маленьких паперових листівок — сердечок до величезних сердець з повітряних куль і розміщення привітання на рекламних банерах.Якщо останні варіанти для вас неприйнятні, то можна зробити що-небудь не зовсім звичайне своїми руками.

Зробити оригінальну валентинку своїми руками

Якщо ви, милі дівчата, хочете, щоб валентинка була не просто красивою, а й корисною, функціональної, пропонуємо два варіанти: валентинка – подушка і валентинка – пиріг.

Покроково робимо валентинку

781.Визначаємося з величиною подушки, закуповуємо відповідну тканина, синтепон, мережива і нитки, за бажанням – очки.Якщо хочете м'яку подушку з ворсом, купуйте штучне хутро, якщо теплу, приємну на дотик – фліс двох кольорів: червоний (малиновий) і бежевий (рожевий).Перший – для подушки, другий – для ручок, якщо побажаєте їх зшити.

Викроюємо деталі.При розкрої хутра зверніть увагу, щоб на обох сторонах подушки хутро був направлений в одну сторону.
Якщо ви будете шити подушку з личком, оченятами і ручками, вишийте і приклейте на одну з половин подушки все заздалегідь, до з'єднання з іншими деталями.Якщо захочете прикрасити подарунковій вишивкою, теж подбайте про це завчасно, інакше, коли подушка буде зшита, що вишивати на ній буде важко.

77Складіть деталі лицьовою стороною один до одного і прокладете по периметру сходинку, залишивши не до кінця зашитий бочок, приблизно 7 – 8 см, щоб можна було одержаний чохол подушки легко вивернути.

 

 

У разі використання мережива, прісборьте його край для шва і покладіть вільним кінцем між деталями подушки всередину.Те ж саме зробіть з попередньо зшитими і набитими синтепоном ручками (вони повинні опинитися всередині, між лицьовими сторонами).

Виріжте з синтепону сердечка за розміром вашої подушки і, склавши їх в декілька шарів, помістіть всередину, потайним швом зашейте отвір у боці, приклейте оченята якщо потрібно і ваше сердечко — валентинка готово!

Що написати в валентинке?

Кращими будуть щирі слова від серця, наприклад, «Коханому чоловікові», «найріднішій людині», «Ти – моє щастя» та інші в залежності від того, кому ви даруєте цю валентинку.

Способи, як піднести валентинку

76Оригінальніше буде привітання за святковим романтичною вечерею при свічках.Можна обіграти його, підійшовши ззаду і закривши ручками подушки очі чоловікові, попросити вгадати хто це, а потім обняти за шию і сказати слова любові.

Яким би не було привітання, головне в ньому щирість і любов! Щастя вам!

.
20 січня 2018 в 17:20  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: