Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Знай своє місце
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
У постійного читача men's Health не виникає питань «що?», «як?», «з ким?». Незрозумілим залишається тільки «де?». Виправляємо упущення. Ось список з 11 об'єктивно кращих місць для... Фото 1 - Знай свое место

1. ...перегляду блокбастера

У самому центрі зали. І справа зовсім не в тому, що з центру краще видно картинка на екрані. «У більшості сучасних кінотеатрів використовується система Dolby Surround 5.1, — пояснює звукорежисер Олексій Іваньків. — Чотири джерела звуку розташовані по кутах залу і два — центральний канал і сабвуфер — за екраном.» Ефект об'ємного звучання виникає тому, що доріжка у кожного своя джерела. Якщо за сюжетом щось вибухає десь попереду, то в передніх шпальтах буде чути гучний «ба-бах», а в задніх — відображення звуку, наприклад, від будівель. Глядач не просто почує вибух, але зможе і на слух визначити, де саме торохнуло. При цьому розрахунки завжди ведуть для центру залу. Сидячи десь ще, ти будеш чути одне з джерел звуку (близький до тебе) в рази сильніше, ніж треба (потужність звуку знижується/зростає пропорційно квадрату відстані до джерела). В крайніх точках залу обсяг, як правило, зникає зовсім. До того ж звуковий тиск, виникає близько стін, посилює глибокі баси, а це не завжди доречно.

2 ...групової фотографії на дивані

Не важливо, праворуч або в центрі. «Головне — дивись прямо, нахилися трохи вперед, а руки поклади на коліна, щоб приховати свій пивний животик», — радить професійний фотограф Денні Клінч. Якщо відкинеш на спинку дивана, будеш змушений дивитися як би вниз, через груди. У такому положенні навіть у самих фотогенічних моделей виникають негаразди з підборіддям.

3 ...пересування в пробці на Мкад і великих магістралях

Ти будеш здивований, але це другий ряд праворуч. Саме він хоч якось рухається, коли крайній лівий мертво стоїть. Логіка проста: довгомірні хури і вантажівки, що займають зазвичай кілька правих рядів, їдуть вперед з постійною швидкістю, у той час як кілька легкових автомобілів в лівих рядах сіпаються, змінюючи її, що уповільнює загальне рух і сприяє підтримці пробки. Їхати ж в самому правому ряду незручно через те, що його уповільнюють автомобілі, з'їжджаючі з траси. Так, найголовніше! Якщо ця теорія раптом не спрацює і ти простоїш в пробці зайву годину, вини німецького вченого Матіаса Ріша. Ми просто публікуємо результат його досліджень.

4 ...спостереження за фокусником

В першому ряду, якомога лівіше. Так тобі буде краще видно права робоча рука ілюзіоніста, якої він і виконує свої фокуси, поки ліва відволікає глядачів. Нічого не помітив? Упс. Швидше за все, тобі попався фокусник-лівша.

.
21 січня 2018 в 12:05  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: