Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Значення слова стерва по Далю
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Що означає слово стерво?

Слово «стерва» має давнє походження.Вчені пояснювали значення цього слова по-різному.В.Даль дає характеристику, грунтуючись на споконвічно російському значенні.Слово має декілька значень.У прямому сенсі слово позначає труп померлого і закляклого тварини, тобто падло.В переносному смислі слово стало позначати скандальну і безглузду жінку.Часто заради власної вигоди вона готова на підлості.Іноді під словом «стерва» мається на увазі дівчина, яка не зберігає вірність.

Значення слова стерва по Далю

46Звичайно, в сучасному світі слово частіше вживається в переносному значенні.Цим словом «нагороджують» прекрасну половину людства.Дівчата іноді пишаються тим, що їм дали таке визначення.Вважається, що такі дівчата домагаються всього в цьому житті.Вони не дадуть себе в образу, вони будуть непримиренними в діях.Слово стало модним в сучасному світі.Стерву почали оспівувати у піснях, зараховуючи до цієї категорії всіх жінок світу.

Пісня «Все мы бабы – стервы» стала найбільш популярною і улюбленою піснею.Про неї складають вірші.Але нічого в цьому піднесеного немає.Не може бути виправдання скандальності і невірності.

Чоловіки про стерв

45Чоловік вимовляє слово з інтонацією поваги і захоплення.Вони часто боятися таких жінок і не бажають мати з ними справи.На їх думку, це прекрасна, впевнена в собі мадам, вона вміє постояти за себе.Для стерви стосунки з протилежною статтю є грою.Причому, вона не розкривається до тих пір, поки не отримає бажаного за допомогою цього чоловіка.

Вона цінує чоловіка як інструмент для отримання вигоди.Вона поважає його як сильну половину людства.Вміло створює для нього ілюзію щирості стосунків.В її образі все на відмінно.В першу чергу вона проявляє свою сексапільність.Вона стежить за собою, відвідуючи салони.Володіючи прекрасними манерами, вона любить відвідувати різні виставки та презентації.Завжди одягнена за останнім словом моди, вона є улюбленицею бутиків.Вона бере від життя все, розуміючи, що в результаті такої поведінки вона залишиться одна.Її в майбутньому будуть оточувати тільки спогади про пригоди стерви.

Добре чи погано бути стервом?

44Бути стервом чи не бути? Ось в чому питання.Питання дійсно складне.Сучасна психологія і белетристика надає для молодих дівчат допомоги по тому, як стати стервою.Називається такий курс відносин «стервологией».Гарні друковані видання, дорога ціна, яскраві ілюстрації – це те, що привертає увагу.Такі курси розкуповуються величезними тиражами, не замислюючись: «а чи я хочу такого життя?».Звичайно, з одного боку уміння доглядати за собою і підносити себе в суспільстві, дуже важливо.Але ж це можна зробити не за рахунок якогось, а своїми здібностями і якостями.Таки чином, промиваючи мізки молодим і недосвідченим дівчатам, наноситься велика шкода душі і свідомості молодого покоління.Ще поради читайте у статті: Як стати зухвалою і наглої?

Цікаві факти про стерв:

42Згадайте улюблену багатьма героїню роману «Віднесені вітром» Скарлетт о'хара.Скільки і як вона вміло маніпулювала чоловіками.Стерви вміють перевтілюватися, вони прекрасні коханки.Тому згадайте історію і коханок великих імператорів.Саме вони творили історію, і іноді це було вдало.А значить, бути стервом вигідно? Тільки зовсім не хочеться, щоб тебе порівнювали з дохлої худобою.

41Сьогодні у світі багато впевнених і красивих жінок, але це не значить що всі вони стерви.Повага інших людей, партнерські відносини в серйозних справах, чисті відносини в любові – ці якості ніхто не відміняв.Сильні та впевнені в собі жінки не будуть опускатися до того, щоб використовувати інших людей в корисливих цілях.У таких жінок прекрасні сім'ї і ніжні стосунки з коханим чоловіком.На роботі її цінують за порядність і відповідальність.

 

.
20 січня 2018 в 18:28  |  Переглядів: 35  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: