Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Значення імені Софія
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Значення імені СофіяСофія - ім'я має давньогрецьке походження, воно означає «мудра, мудрість». Звучить воно тихо і трохи сумно, але при цьому ніжно і дуже жіночно.

Значення імені Софія для характеру


Ім'я Софія досить імпульсивна, серйозне, воно асоціюється з мудрістю, яку можна осягнути тільки володіючи глибокими почуттями і самоконтролем.

У дитинстві Соня - чарівна, мила дівчинка, яку всі люблять і балують. Вже в цьому віці володарка цього імені розуміє, що потрібно зробити для того, щоб отримати бажане. Соня зростає меткою, уважною та спостережної, її складно обдурити або змусити робити щось, що їй не подобається. Її можна тільки вмовити, привівши обґрунтовані аргументи.

У власниці цього імені завжди багато друзів, вона бере активну участь у громадському житті своєї школи, із задоволенням бере шефство над молодшими і відстаючими дітьми. На цю дівчинку завжди можна розраховувати, вона ніколи не підведе.

Та й сама Соня добре вчиться, вона володіє хорошою пам'яттю, у неї гострий розум. Поки вона не зробить всі задані уроки, гуляти не піде. Софія з дитинства проявляє інтерес до музики, грі на фортепіано. І хоча навчання не завжди дається Соні легко, засвоєні нею знання дуже глибокі. Завзятість і працьовитість власниці цього імені можуть принести їй користь у роботі та сімейного життя.

Звикла до постійної активності в дитинстві, Софія буде багато встигати і в дорослому житті. Їй завжди вдається бути на виду, вона енергійна, комунікабельна, швидко вирішує будь-які проблеми. З неї може вийти хороший музикант, журналіст, телеведуча. Обравши собі професію до душі, Софія старанно виконувати покладені на неї обов'язки, вона здатна навчатися впродовж всієї кар'єри. Саме тому володарка цього імені всього добивається самостійно. Навіть якщо її і переслідують невдачі, то Софія не стане звертати на них увагу, їй під силу впоратися з будь-якими проблемами.

Володарка цього імені любить бути на виду, все про всіх знати. Вона поблажливо ставиться до чужих слабостей, вміє прощати, але тільки не зрада. Софія часто виступає громовідводом, легко справляється як з чужими, так і зі своїми проблемами. Інколи допомагати іншим їй вдається навіть краще. Якщо з Софією виникають якісь конфлікти, то потрібно апелювати до її розуму, а не почуттів. Софії під силу навести у своєму житті порядок, вона вміє розпоряджатися часом.

Вплив імені Софія на сексуальність

Софія хоче, щоб нею захоплювалися, говорили їй компліменти та слова кохання. Володарка цього імені любить вухами. В інтимних відносинах для неї велике значення мають прикінцеві ласки. Після сексу вона хоче насолоджуватися пережитими відчуттями, перебуваючи в обіймах свого партнера. Тому вона потребує чуйному і ніжному чоловікові. Якщо він зустрінеться на її життєвому шляху, то Софія зробить його щасливим.

Софія може бути майстерною коханкою, вона здатна обдарувати свого партнера ніжністю і ласкою. В інтимних відносинах володарка цього імені готова віддавати себе повністю, вона любить експериментувати, мало що може викликати в неї негативну реакцію. Їй приємно відчувати себе коханою і бажаною жінкою.

Завдяки своїй красі і сексуальності Софія може завоювати будь-якого чоловіка. У неї закохуються з неймовірною легкістю, а йдуть від неї з великими душевними втратами. А відбувається це тому, що Софія невимоглива до свого партнера, не ревнива, вона не вимолює любов. Володарка цього імені безмежно щедра, це якість робить її ще більш привабливою для оточуючих.

Значення імені Софія для сімейного життя

Софія не буде займати лідируючу позицію у сімейних відносинах, хоча, володіючи сильною волею, ця жінка легко може підкорити будь-якого чоловіка. Але робити це буде дуже тактовно, без з'ясування відносин і сварок. Зайва емоційність Софії здатна нашкодити взаєминам у сім'ї. Тому їй потрібно навчитися контролювати свої емоції, стати м'якше та спокійніше. Також власниці цього імені не завадить в складних ситуаціях виявляти почуття гумору, ставитися до життя з легкістю. Ці якості знадобляться Софії і тоді, коли нею оволодіє раптова пристрасть, яка зажадає різко поміняти звичний життєвий устрій і з головою зануритися в любовні переживання.

Володарка цього імені наділена кулінарними здібностями, що дозволяє їй організовувати пишні сімейні застілля. Софія дуже гостинна, тому її будинок завжди повний гостей. Володарка цього імені здатна розбити чужу сім'ю, якщо сильно закохатись. Софія завжди добре одягається, але віддає перевагу класичний стиль.

Міцні сімейні стосунки володарка цього імені може створити з Олегом, і Володимиром, Юрієм, Владиславом, Костянтином.
18 січня 2018 в 11:12  |  Переглядів: 14  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: