Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Значення імені Наталя
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Значення імені НаталяНата, Наталі, Натусік, Наташечка. Варіацій для ласкавого вимови імені Наталя безліч. Сьогодні воно незаслужено відкладено на історичні полиці. Хоча в ньому стільки світла, добра і позитивної енергії, що ви ніколи не пошкодуєте, назвавши свою дитину Наталею. Ви подаруйте дівчинці щасливу долю і знайдете в її особі турботливу і поступливу доньку.

Історія імені Наталя

Мало хто знає, що ім'я Наталя має чоловічу природу. Воно є похідним від латинського імені Наталій, що означає «рідний». Напевно, тому для всіх своїх знайомих Наташі стають воістину рідними і дорогими людьми.

Сьогодні, згідно з даними Росстату, популярність імені Наталя помітно впала. На піку популярності воно було в 60-80-х роках минулого століття. Тоді було багато актрис з цим ім'ям: Наталія Варлей, Наталя Крачковська, і дівчаток масово називали Наташами в честь кумирів. Це абсолютно прекрасне ім'я, а його власниці - дуже приємні і чудові люди.

Характер Наталі

Незважаючи на м'яке, спокійне і лаконічне звучання, Наталії дуже експресивні, діяльні і не можуть довго сидіти на одному місці. Ніколи не знаєш, в яку секунду в її голову прийде чергова цікава затія. Вони вже в дитячому саду здатні захопити однолітків незвичайною грою, проявити лідерські якості.

З самого дитинства для неї має велике значення свобода і обличчястий простір, як людині творчій і в майбутньому непересічній. Як правило, ці діти талановиті у всьому: чудово співають і танцюють, вписуються у дитячий колектив, у школі - ідейні натхненники і організатори різних заходів. Весела, жива натура, яка обов'язково буде мати чіткі життєві принципи, рятувати всіх скривджених і знедолених, відстоювати справедливість в цьому нещадному світі!

Сімейне життя Наталії

У сім'ї у Наташ все складається як не можна вдаліше. Як правило, вони швидко знаходять собі супутника життя. Тепла у них вистачає на всіх - і чоловіка, і дітей, і численних друзів і родичів. Єдиний мінус - їм не вистачає стабільності при зайвій самовпевненості у всьому. Вони болісно сприймає критичні зауваження на свою адресу, але відгукнуться подвійний працездатністю на найменшу похвалу. Тому, щоб шлюб став по-справжньому щасливим, чоловікові доведеться стримуватися навіть від найменшої критики на адресу дружини. А вже вона буде вити сімейне гніздо, забезпечивши і прекрасну кухню, і чистоту і затишок в домі.

Знамениті жінки по імені Наталя

Першою на пам'ять приходить знаменита Наталя Гончарова, яка підкорила серце великого поета Олександра Пушкіна. А характер толстовської Наташі Ростової з «Війни і миру» як не можна краще підходить для збірного образу всіх носіїв цього імені. Більшість Наташ чудово реалізуються в творчих професіях. Серед них чимало художниць, балерин, журналістів. Але, мабуть, найбільше актрис. Згадаймо один тільки радянський період: Фатєєва з фільму «Три плюс два», Гундарева з величезною фільмографією, Бондарчук, Крачковська, Варлей, Белохвостикова. Перераховувати можна до нескінченності.

Свої іменини за православним календарем Наталії відзначають 8 вересня.
18 січня 2018 в 11:13  |  Переглядів: 16  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: