Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Значення імені Марина
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
Значення імені МаринаМарина - неймовірно жіночна, м'яке, у той же час завдяки раскатистой Р звучне і характерне ім'я. Дівчинка, що носить його, безумовно приречена бути яскравою, помітною і тягне, як заспокійливі хвилі. Адже саме хвилі непокірного моря дали походження цього смовижного імені - в перекладі з латинської мови «марінус» означає не що інше, як «морська». За православним календарем іменини жінок на ім'я Марина відзначаються 13 березня (або 28 лютому за старим стилем) в честь преподобної Марини Берийской, а також 30 (за старим стилем-17) липня в день великомучениці Марини (Маргарити) Антіохійської. Давайте дізнаємося, якими найбільш характерними рисами має це ім'я, що воно означає для своєї носительки, і якої долі чекати цієї смовижної жінки.

Знак Зодіаку: Риби

Число удачі: 5

Колір успіху: жовтий

Рослина удачі: верес

Тварина-покровитель: короп

Талісман: перламутр


Значення імені Марина для характеру

З дитинства маленька Марина обожнює збирати навколо себе шанувальників і шанувальників. Ця дівчинка - природжена актриса, загальна любов і захоплення необхідні їй, як повітря. Вона має досить безглуздим, примхливим і нетерплячим характером, однак досить швидко відходить від образ і скоро забуває про них зовсім. Марини взагалі рідко відрізняються гарною пам'яттю, іноді з-за цього у них можуть виникати значні проблеми в навчанні. А природна імпульсивність і нестриманість здатні погіршити і без того крихкі відносини Марини з викладачами.

Найбільше Марина схильна до гуманітарних дисциплін - літератури, малювання, музики, а в більш старшому віці її всерйоз починають захоплювати акторське мистецтво, медицина і різного роду соціальні проекти.
Марина дуже співчутливо ставиться до чужих проблем і переживань, часто намагається допомогти, якщо бачить, що людина не справляється зі своїми душевними труднощами. При цьому власними проблемами в якій би то не було сфері вона ділиться неохоче, вважаючи за краще переживати їх самостійно. Хоча в іншому це вкрай товариська дівчина, дуже часто стає центром уваги у своїй соціальній групі - в дитячому садку, школі, дворової компанії або інститутській групі.

Марина безумовно розумна. Завдяки любові до класичної літератури вона має досить багатими знаннями, широким кругозором і великим словниковим запасом. Правда, при такому ж безмежну любов дівчини до загального вшанування та визнання її видатних якостей їй варто бути акуратніше із зарозумілістю. Часто, усвідомивши, наскільки вони перевершують середніх товаришок по розумовим здібностям, зовнішності та іншим характеристикам, Марини впадають в неконтрольовану гординю, що явно не йде на користь ні їм, ні їх реноме.

При подібному думці про себе не смно, що Марини сприймають будь-яку, навіть саму незначну критику як обличчясту катастрофу. Почувши зауваження про власну недосконалість, вони можуть впадати в натуральне сказ, шокуючи оточуючих. При цьому Марина рідко схильна виправляти свої помилки - вона швидше піде з почуттям ображеного, але не повергнутого гідності і з гордо піднятою головою, ніж буде вибачатися або усувати свої промахи.

У загальному і цілому Марину можна охарактеризувати як парадоксальне поєднання льоду і полум'я, здатне утворити як тихий освіжаючий струмочок, так і бурхливий потік, що змітає все на своєму шляху, причому ніколи не знаєш, якою вона буде в наступну хвилину. Життя з цією жінкою навряд чи буде схожа на райський куточок, але саме цим він і приваблює.

Значення імені Марина для сім'ї

Завдяки своїй неординарній привабливості, вражаючим акторським талантам і якомусь абсолютно нез'ясовно шарму Марина постійно оточена натовпом захоплених шанувальників, причому починаючи з самої пісочниці. У дорослому віці це може призвести як до раннього шлюбу на хвилі шаленої закоханості, так і до досить пізнього створення сім'ї з тієї причини, що вибагливої Марині досить складно вибрати єдиного і неповторного з когорти шанувальників. У смаку жінки на ім'я Марина, як правило, успішні чоловіки, зовні привабливі і мають хоча б приблизно порівнянним з нею розмахом інтелекту. Всі інші її приваблюють мало, хіба що на хвилі хімічного потягу вона може короткостроково захопитися кимось зовсім не в її стилі.

До створення сім'ї, якщо тільки вона не вийшла заміж випадково в ранньому віці, Марина підходить з усією відповідальністю і виваженістю. Вона вибирає батька своїх майбутніх дітей на підставі не тільки зовнішніх даних, подібності захоплень і розумових здібностей. Вона ретельно стежить за тим, щоб її обранець був в змозі забезпечити своє майбутнє сімейство і безпосередньо її саму в момент турботи про потомство. Чоловік, не викликає підозр у надійності та здатності задовольнити її потреби Марину безумовно не зацікавить. Хоча завдяки природній інтуїції вона цілком здатна вибрати того, хто, не володіючи особливими доходами на даний момент, має всі перспективи до успішного росту і розвитку, як в обличчястісному, так і у фінансовому сенсі.

В шлюбі жінка на ім'я Марина - любляча і вірна дружина. При цьому вона категорично не сприймає зрад і готова зруйнувати будь-які відносини, якщо серйозно запідозрити свого чоловіка в невірності, її не зупинять ні діти, ні спільне майно.

Сексуальне життя Марини так само бурна і непередбачувана, як і вона сама. Вона чуттєва і вміла коханка, тому чоловіки вкрай рідко зраджують жінкам з цим ім'ям. Однак для підтримки пристрасті до свого чоловіка Марині необхідно його неослабна увага і постійні підтвердження його любові, інакше вона починає дратуватися по дрібницях, провокувати сварки і закочувати істерики, подібно обділеному увагою дитині в магазині іграшок.

Мінливий характер Марини також не може не відбиватися на її стосунки з власними дітьми. Сьогодні вона може проводити з ними весь вільний час, граючи, навчаючи і даруючи ласку. А назавтра від її ніжності не залишиться і сліду, вона стане прискіпливою, дратівливою або зовсім буде займатися своїми справами, не звертаючи уваги на нащадків. Однак, у загальному і цілому, жінки на ім'я Марини все ж хороші матері - дбайливі й ніжні, здатні навчити своїх малюків багато чого з того, що знають самі.

Значення імені Марина для бізнесу

Зважаючи на те, що в юності дівчини на ім'я Марина мало схильні до вивчення економічних та технічних дисциплін, їх рідко можна зустріти на місцях директорів або топ-менеджерів великих компаній. Однак при належному додатку зусиль у поєднанні з природною інтуїцією, ясним розумом і багатою фантазією ці жінки здатні досягти досить значних висот у бізнесі.

Хоча найчастіше все-таки Марину можна зустріти в якості педагога гуманітарних дисциплін і мистецтва в школах, коледжах та інститутах. Нерідко Марини зовсім йдуть в область мистецтва, і тоді з них виходять непогані художниці, письменниці або поетеси (наприклад, Марина Цвєтаєва). Проте найбільше дівчат на ім'я Марина часто тягне акторська стезя. На сцені, під пильними поглядами прихильників, ця жінка відчуває себе максимально комфортно і розкуто, проживаючи життя з кожної зі своїх героїнь. У цьому амплуа вона розкривається в повній мірі, маючи можливість показати всьому світу свій талант, красу і грацію. Правда, спільне життя з Мариною, яка обрала шлях сценічного творчості, стає ще більш складною, бо ніколи не можна вгадати, що відчуває насправді професійна актриса.

Часто Марина йде по шляху медичного працівника, проте зважаючи вздорности характеру і крайньої чутливості тут їй доводиться кілька перебудовувати свою натуру, щоб спілкуватися з людьми без конфліктів і не надірвати серце в спробі поспівчувати кожному пацієнту.
18 січня 2018 в 11:13  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: