Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зміст папуг в домашніх умовах
Не Зупиняйся | Корисна інформація | Психологія

Папуга — птах досить цікава.Як і інших тварин, його колись приручили і тепер ця птиця стає повноправним членом багатьох сімей.Але як будь-яке домашнє тварина, воно вимагає відходу і уваги, часом більшого ніж кішка або собака.Якщо кішку можна залишити на кілька днів, то папуга досить товариська птах і без уваги він загине.

14

Тому заводячи його, тисячу разів подумайте, а чи зможете ви за ним доглядати, чи не набридне він вам? Тих же кішку і собаку простіше прилаштувати іншим людям, а от з папугою буде складніше.Їдучи кудись, його складніше буде брати з собою, а якщо залишати, то під наглядом людей, які будуть з ним розмовляти і приділяти увагу.

 

 

Чому варто завести папугу?

1. Хтось заводить тому, що одному нудно жити і хочеться віддати своє тепло іншій істоті.З одного боку, це добре, але, з іншого, з'явиться у вас своя сім'я, діти і тоді точно буде не до папуги.

2. Діти попросили купити їм.Для початку оцініть наскільки ваша дитина відповідальний, чи не є це бажання миттєвим бажанням.Чи готові ви допомагати своєму чаду в догляді за майбутнім вихованцем?

3. Сім'я загальним голосуванням вирішила завести нового члена сім'ї.

Якщо ви вирішите завести його, то отримаєте відданого друга, який буде ходити за вами по п'ятах.

Зміст папуг в домашніх умовах

11

Папуга — птах вільна, і повинна знаходиться не тільки в клітці, але і спокійно переміщатися по квартирі.
Якщо у вас вдома є кішка, то подивитеся за її реакцією.Кішка, хоч і домашня, по натурі мисливиця, і папужка може стати черговою мишкою.Так що якщо кішка виявляє підвищений інтерес до пташці, намагайтеся тримати вихованців окремо один від одного.

Випускаючи папугу літати, перевірте, щоб вікна в приміщенні були закриті, а поблизу не було гострих речей.

До вибору породи папугу відповідально підходите.Яку пташку ви хочете: поодинці або нерозлучників, мовчуна або говорушу, дрібну або велику.Ще одна цікава стаття про папуг: Домашній вихованець папуга

Поради з утримання папуг

1. Перш ніж заводити вихованця, ознайомтесь з інформацією щодо його змісту.Для цього можна купити будь-яку книгу в книжковому або зоомагазині, багато інформації в інтернет або задати питання продавцю тварин.

2. Слід підготувати місце, де ваш папужка буде жити, тобто клітку.Намагайтеся брати клітку простору.Все одно більшу частину часу папуга буде проводити в ній.

У клітку помістіть жердочки, іграшки, дзеркальце, годівницю, поїлку і ванночку.

133. Виберіть місце, де буде стояти клітка.Бажано недоступне для маленьких дітей.

4. Придбайте корм і різні ласощі для свого нового члена сім'ї.

5. Додому принесіть його в спеціальній перевозной клітці.

6. Перший час папуга буде вас боятися.У зоомагазині явно в руки його брали нечасто, і там він був у компанії з іншими папугами.Говоріть з ним тихо, лагідно, не робіть зайвих рухів.Відкрийте дверцята клітки, і нехай він сам вийде з клітки.

З часом птах звикне до вас і почне довіряти.Удачі!

 

 

 

.
20 січня 2018 в 17:18  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: