Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Злив зараховано
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Хороших сантехніків мало, і вони, як правило, далеко. Щоб не потонути в каналізаційних стоках, доведеться осягати їх хитру науку.

Фото 1 - Слив засчитанХороших сантехніків мало, і вони, як правило, далеко. Щоб не потонути в каналізаційних стоках, доведеться осягати їх хитру науку.

* Лійка від душу і змішувач душ-кран часто протікають через лопнули прокладок у рухомих з'єднаннях Якщо в запасі немає набору прокладок для сантехніки, виріж нові з шматка гуми за зразком негідних. Важливо дотримати зовнішній і внутрішній діаметр і товщину прокладок.

* Капає вода при закритому крані Це прийшов кінець кран-букс. Вирішиш змінювати самостійно — став керамічні головки. Не забудь намотати на різьбу фумиленту.

* Тече із стику зливу раковини та каналізаційної труби Скрути пластиковий пакет в трубочку, оберни навколо труби і плоскою викруткою загерметизируй стик.

* Після змиву води під унітазом з'являється калюжа Це розсохлося прокладка між унітазом і каналізаційною трубою. Можна швидко заповнити герметиком або заткнути пакетом, як у випадку з раковиною.

* В унітазі часто видно твоє відображення Постарайся не зловживати алкоголем і ніколи не пий «на пониження».

.
сьогодні о 13:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: