Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зірвалася весілля
Не Зупиняйся | Події, свята та традиції | Психологія

Іноді ніхто не може припустити, що саме своя власна весілля може бути зірваною.А які надії покладалися на це святковий день, коли об'єднуються кохані серця молодят.Такий момент здається найсумнішим в житті людини, якщо немає інших більш негативних подій, що відбулися до цього часу.

Зірвалася весілля

Для кинутого людини здається, що життя на якусь мить просто зупинилася, і немає тепер жодного бажання насолоджуватися і радіти життю.Про що мріють дівчата за час до весілля, і що згадують вже після такого невдалого урочистості.

33Якщо справа дійшла до весілля, значить казка з гарним закоханим і милою принцесою мала місце бути.Всі згадують про час, проведений разом, про перших обіймах і поцілунках, про красивих букетах з ігристим шампанським.Загалом, спогадами немає меж, коли думаєш про те, що скоро закохані серця об'єднаються, а душа зіллється воєдино під марш Мендельсона.Добре, коли все це перераховане залишається після весілля, яка відбулася, так як в основному воно все зникає під побутовими лещатами, добре також і те, коли залишаються ставлення повні гармонії та взаєморозуміння, де таке доповнення як квіти цукерки грають останню роль.

Але найчастіше, як майбутні подружжя не тішили себе зайвими надіями, з'являються нові турботи, проблеми, так як зростає сім'я, а потреби за змістом теплого родинного «гнізда» збільшуються.Так, що зірване весілля – це ще не привід засмучуватися, адже все могло бути зовсім інакше, як Ви собі уявляли.Так може бути це кращий кінець завершення відносин, адже де гарантія того, що Ви б не засмутилися надалі, коли бажане не було підтверджено.Напевно, Боженька врятував Вас від найближчого розлучення або можливості залишитися матір'ю — одиначкою таким чином.Весілля зірвалася, щоб надалі не було гірше.

33Звичайно, у кожного з майбутніх подружжя має бути обопільне бажання організувати і провести весілля, а також коли згода це дійсно усвідомлене.Буває, на жаль і так, коли згода начебто і було, але деякі коливання все-таки залишилися, обговорення їх затягувалося на настільки далекий період, який непомітно підійшов до відзначення такого свята.Таким чином відбувається наступне: від страху і небажання одружуватися один із кандидатів подружжя кудись пропадає, навіть не пояснивши причину, з якої не хоче залишатися разом.

Буває і так, весілля зриваються і на останніх етапах підготовки до них.Це може бути розбіжності в організації банкету, підготовці святкового столу і т. д.Так сказати такі спільні підготовчі заходи можуть служити підтвердженням того, готові ви чи ні облаштовувати спільний побут, так як в ньому, як і на весілля, багато планується, замислюється, а потім обопільними зусиллями виконується.Не пройшовши такий етап підготовки, можна сміливо сказати, що організовувати свою родину з таким чоловіком або дружиною вже не варто, хоча як іноді кажуть «люди один до одного не приживаються».

32Також буває, що весілля не змогла відбудуться, так як в сім'ї на передодні весілля сталася трагічна подія, де немає місця веселощів.Можна сміливо тоді перенести це весілля, коли час залікує душевні рани.Напевно, навряд чи можна назвати таку весілля зірвалася.Адже ніхто нікого не кидав і не розривав стосунки, просто такий момент стався в невідповідний час.Так що ж може статися не тільки з членами родини молодят, а якщо, не дай Бог, і з ними самими.Це теж не відноситься до типу зірвалася весілля, а можливості повернути все назад просто немає, тому треба цінувати одне одного ще й за те, що всі живі і здорові, а все інше додасться.

Що робити, якщо зірвалася весілля?

30Хотілося б знайти відповідь на таке питання для кожного, так як ми всі різні.Одному достатньо буде просто хороших слів про те, що він найкращий, і буде той, хто це оцінить по достоїнству.А інших іноді просто доводиться довгої і затяжної депресії.У всякому разі, думати про негативний вже не варто, все вже сталося, і нічого змінити вже немає можливості.Іноді навіть варто дати чіткий аналіз такої ситуації, адже, можливо, провиною всьому цьому є Ви.А особливо, якщо Ви – дівчина, бути може Ви сильно наполягали на весіллі, де хлопцеві замість слова «відчепися», довелося погодитися з вами.А якщо Ви — чоловік, хоча така ситуація відбувається рідше, можливо Ви теж були також наполегливі, і добре обміркувавши вночі дама серця вирішила все інакше, адже панянки деколи бувають такі непередбачувані.

Поради, якщо зірвалася весілля

  1. Саме, що основна треба зробити – це взяти себе в руки, подивитися на ситуацію з іншого боку.Адже ви зараз, в оточенні своїх рідних і близьких, у яких теж болить серце, коли Ви чимось засмучені.
  2. По – друге, від наявності зловтішаються людей на свого ж власного весілля, Ви вже точно не застраховані.Ось тепер у них з'явився хороший привід для так би мовити «єхидства».
  3. Варто також повернути таку ситуацію в інше русло, і показати своїм гостям, що людина, на кого Ви так сильно хотіли одружуватися або виходити заміж, виявився більшим боягузом і просто слабаком.
  4. Варто подумати над питанням: Втративши все, ми знаходимо свободу.Чи це Так?
.
20 січня 2018 в 18:29  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: