Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Життя підлітків
Життєвий цикл, який проходить людина, яка в основному складається з змінюють один одного криз. З раннього дитинства – це криза 2 місяців, потім 3 років, потім 7-мі – і так до самого останнього старечого. Однак, одним з найважчих періодів життя вважається підлітковий криза.
У дівчаток воно починається трохи раніше, з 12-13 років, у хлопчиків 13-14 і триває до початку юнацького періоду. Це психічний стан обумовлено законами природи: змінюється гормональний фон, простіше кажучи, з дитини формується доросла людина.
Життя підлітка в цей момент стає дуже непередбачуваною, і батьки, часом, вже не можуть справлятись з вихованням дітей.
В цей час найбільшим авторитетом для підлітка стають старші товариші, з них береться приклад, їм намагаються наслідувати. Думка батьків у 90% випадків втрачає свою колишню силу. Дуже важливо, щоб виховання підлітків у родині не припинялося на цьому етапі, інакше за формування особистості улюбленого чада візьметься вулиця.
Багато батьки допускають велику помилку, вважаючи, що в 14 років дитина вже достатньо доросла, щоб самому приймати рішення, здійснювати якісь вчинки. Також хибною є думка, що для виховання підлітків існує школа. Як би не намагалися навіть найбільш самовіддані вчителя, встежити за 30-ма важкими підлітками не під силу одній людині, йому як мінімум потрібна підтримка з боку батьків.
Тому виховання підлітків у сім’ї – одна з найважливіших завдань кожної людини. Тільки батьки можуть своїм прикладом показати дитині, як необхідно вести себе в житті, в соціумі. Дуже важливо, щоб зразком для наслідування підлітку став батько або мати, а не такий же підліток, тільки харизматичний, ніж він сам. У цей момент необхідно не упустити тонку нитку дитячої психології з своїх рук, щоб потім не каятися в тому, що «трохи недогледіли» в свій час.
сьогодні о 14:10  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: