Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Жіноча кар’єра
Чомусь прийнято вважати, що жінка повинна вести домашнє господарство, а працювати і будувати запаморочливу кар’єру має виключно сильна стать. Але багато бізнес-леді зламали цей стереотип, ставши успішними і піднявшись на вершину кар’єрних сходів.
Для того щоб побудувати запаморочливу жіночу кар’єру, потрібно запастися терпінням і бути готовою йти по головах. А також варто навчитися не звертати увагу на усмішки і невдоволення з боку чоловіків. Стресові ситуації неминучі в кар’єрі, а вже у жінки на шляху їх буває пристойно більше, ніж у чоловіків, тому потрібно бути до них готовою і вчитися справлятися з ними.
Впоравшись зі своїми страхами та переживаннями, навчившись розуміти і чути людей, приймати блискавичні рішення, жінка може розраховувати на високі посади і повагу до себе колег, в тому числі і чоловіків.
Піднімаючись на вершину, до якої прагне, жінка знаходить упевненість в собі, стає сильною і активною. Для такого типу жінок на першому місці стоїть самореалізація і самоствердження. Часто їх робота передбачає ненормований робочий день і часті відрядження. І, звичайно, з таким робочим графіком і з одержимістю роботою і підвищенням на службі жінці часто ніколи або складно поєднувати кар’єру і сім’ю. Та й який чоловік погодиться на другі ролі в думках жінки?
Звичайно, жінка повинна розставити пріоритети – сім’я або робота. Або ж спробувати навчитися поєднувати їх, але в такому випадку набагато складніше домогтися запаморочливих висот на службі. А якщо вдається поєднувати сім’ю і роботу, жінка може одночасно самореалізуватися відразу на двох фронтах.
Але кар’єра в житті жінки відіграє важливу роль, навіть якщо робота стоїть на другому плані після сім’ї. Жінці важливо відчувати себе успішною, популярною, бути не тільки відмінною домогосподаркою, але і грамотним фахівцем.
сьогодні о 14:13  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: