Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Здоров’я
Всі жінки прагнуть бути здоровими і красивими, але в наші дні проблематично знайти час для себе коханої. Спорт у житті жінки відіграє велике значення .
Наприклад, ранкова гімнастика (зарядка) відніме у вас буквально 10-20 хвилин вільного часу, для цього потрібно тільки встати раніше. Гімнастичні вправи дозволяють поліпшити гнучкість тіла, піднімуть ваш настрій на весь день, підвищать життєвий тонус. Хвилин через 5 після пробудження вже можна починати виконувати вправи, і робити це обов’язково перед сніданком. Для лінивих людей придумані вправи, які можна робити прямо в ліжку.
Ранкова зарядка позитивно впливає не тільки на зовнішність жінки, але і на роботу організму в цілому. І зовсім необов’язково мати «набір штангіста» прямо вдома. Виконання найпростіших фізичних вправ: нахили, махи руками і ногами, віджимання, всілякі присідання, розминка суглобів, розтяжка.
Кожна жінка замислюється про те, як підтримати здоров’я. Фізичні вправи це, звичайно, чудово, але найбільшу роль у підтримці хорошого фізичного стану є харчування. Для поліпшення здоров’я не підходять усілякі дієти з обмеженням будь-яких продуктів. Правильне збалансоване харчування — запорука здоров’я.
Помилкова думка жінок, що під час дієт потрібно обмежитися прийомом жирних продуктів. Так, це так, якщо ми говоримо про тістечка, торти, солодощі. Для підтримки краси найважливіших частин жіночого організму: волосся, нігтів і шкіри необхідні корисні жири, які можна отримати з горіхів, масел, а також риби.
Без правильного харчування і фізичних вправ бути здоровою не вийде!
сьогодні о 14:15  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: