Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Заварний крем для торта, рецепт
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Заварний крем для торта, рецепт
Заварний крем, рецепт якого ми вам сьогодні дамо - це пишна маса, яка готується з збитих яєць, масла, вершків і цукру. Сьогодні ми не уявляємо собі випічку без використання різних видів крему. За бажанням можуть використовуватися і інші продукти. За допомогою крему можна дуже красиво і оригінально прикрасити різноманітні торти, тістечка та іншу випічку. Заварний крем для торта відрізняється також своєю високою поживністю і хорошими смаковими якостями. Однак крем має і свій основний недолік - він є дуже чутливим до бактерій і швидко псується. Зберігати крем потрібно в холодному місці не більше 2-х днів, а вироби зі заварним кремом - не більше 3-х годин при температурі близько 5 С.

Заварний крем: рецепт для торта


'Заварний


Сьогодні існує просто величезна кількість різноманітних кремів, однак найбільш популярним серед хазяєчок є заварний крем для торта, який можна використовувати для прикраси випічки. Розглянемо класичний рецепт заварного крему для торта. Для його приготування необхідно взяти 3/4 склянки молока, півсклянки цукру, 1 жовток, 05 стіл. ложки борошна, 05 стіл. ложки крохмалю і 100 гр. вершкового масла. Далі потрібно відлити трохи молока, розвести в ньому крохмаль і борошно. Інше молоко перемішати з цукром і жовтком, поставити на вогонь і довести його до кипіння. Потім в нього влити молоко з борошном і крохмалем, і варити суміш до загустіння. Молоко охолодити і, постійно збиваючи, додати по маленькому шматочку розм'якшене масло. Головне правило звучить так: не повинно бути абсолютно ніяких грудочок.

Заварний крем, рецепт в мікрохвильовці


Заварний крем для торта, рецепт
Заварний крем для торта можна приготувати навіть в простій мікрохвильовій печі. Для цього Вам знадобиться 1 жовток, 80гр. цукру, 4 стіл. ложки борошна і 400мл. молока. Далі збити з цукром жовтки і з'єднати їх з борошном, перемішуючи до отримання однорідної маси. Потім додати молоко і знову перемішати. Потужність мікрохвильової печі для такого рецепта заварного крему для торта повинна бути встановлена в 100%-му режимі.

Готувати заварний крем для торта в мікрохвильовці необхідно протягом 3-5 хвилин, помішуючи крем кожну хвилину. Час приготування залежить від розміру жовтків. Коли заварний крем для торта охолоне, в неї слід додати вершкове масло.

Відео-рецепт заварного крему для торта


Якщо ви хочете зробити заварний крем (рецепт торта), то посміться це відео.
18 січня 2018 в 14:10  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: