Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Затишок і радість у домі
Не Зупиняйся | | Психологія

Як зробити будинок затишним?

40Що ж приносить в дім радість і затишок? Звичайно ж ті речі, які зберігають в собі позитивну енергію.Наприклад, це речі, привезені з далеких поїздок або зроблені своїми руками.Речі, зроблені своїми руками, зберігають тепло і любов людини, який створив їх.

 

Тому так цінуються сувенірні подарунки, подарунки, які зробив майстер або художник.Адже ці речі унікальні і неповторні.Приємно відчувати свою винятковість і значимість в цьому світі.Підкреслювати індивідуальність і характер людини якраз і створені вироби та сувеніри ручної роботи.Тому частіше даруйте сувеніри, спробуйте самі зробити своїми руками що-небудь цікаве.

Затишок і радість у домі

Дім, милий дім.Кожній людині хочеться приходити додому, в свою затишну печерку, щоб розслабитися, набратися сил і відпочити.Тому спокійна обстановка в будинку, затишок і радість мають таке велике значення на сьогоднішній день.Як же зробити доброзичливу атмосферу в домі, щоб у нинішньої суєті і стресах у вас був острівець затишку і радості в домі?

391. Оцініть те, що ви маєте на нинішній момент.Перегляньте, які предмети радують вас, а які вносять смуток і поганий настрій своєю формою, кольором, видом або тим, що подарував неприємна людина.

2. Не поспішайте позбавлятися від усього сірого або трохи втратив новий вид.У вас є фарба, пензлі, клей, намистинки, та все що завгодно, щоб прикрасити звичні речі і дати їм ще трохи вам послужити.

3. Почніть колекціонувати.Згадайте, що ви купуєте охоче? Може в дитинстві у вас було захоплення по збиранню: марки, фантики, солдатики? Завжди колекція предметів привертає увагу, дає атмосферу оригінальності і захопленості.А скільки радості буде, коли ви зберете вже пристойну колекцію і будете полювати за рідкісними екземплярами?

Що приносить радість у домі?

Радість в дім приносять люди, тільки добра, позитивна обстановка принесе гармонію і радість в сім'ю.Навіть якщо ви зберете всі вироби і сувеніри в світі, але будете зустрічати чоловіка без посмішки, то, на жаль, радості в хаті не буде.

Інструкція як зробити затишок в будинку своїми руками38

1.Перегляньте бабусині скрині

Часом у них може завалятися така штучка, що будь-який дизайнер обзавідуются.Стиль ретро завжди в моді і дорого виглядає.Читайте також про порялок в квартирі в статті: Як позбутися від непотрібних речей у квартирі?

2.Спробуйте

Виберіть 5 абсолютно різних галузей декоративно-прикладного мистецтва і спробуйте кожне з них.Найбільш модні на даний момент: декупаж, вишивка, плетіння зі стрічок, орігамі, кракелюр.

3.Курси

Ідея зробити будинок оригінальніше і затишніше може спонукати вас зайнятися новим хобі.Запишіться на курси, які вам більш цікаві: крою та шиття, кераміки, живопис, графіка.Коли ви освоїте це ремесло, можливо воно стане джерелом додаткового доходу для вашого сімейного бюджету.

 

.
20 січня 2018 в 17:22  |  Переглядів: 17  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: