Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Засолювання горбуші.
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Засолювання
Засолювання горбуші в домашніх умовах має є два спобличчя приготування змести. Суха засолювання передбачає складання суміші з солі, перцю, цукру, лаврового листа й інших спецій. При цьому тушку розбирають, обидві половинки риби обмазують сумішшю, з витратою того, що на кілограм горбуші потрібно взяти три, чотири ложки крупної солі і стільки ж цукру.
Засолювання горбуші в домашніх умовах проводиться в емальованому, скляному або пластиковому посуді.
Розсіл для засолювання горбуші дозволить прискорити процес. Замість одного, двох днів, засолювання горбуші в домашніх умовах займе максимум 8 годин. В розсіл кладуть сіль (3 ст. ложки), трохи цукру, пару лаврових листів листя, чорний і запашний перець. Розсіл потрібно закип'ятити з водою (1 літр), поле того, як він охолоне до 40 градусів, можна додати гірчицю. Вона може бути готовою або в порошку. Розсіл можна і не кип'ятити, досить розвести всі інгредієнти і залити рибу. Розглянемо як засолити горбушу в домашніх умовах .


'Засолювання
Один спосіб передбачає засолення на три години, після закінчення яких, його потрібно злити. Літр води, 4 ст. ложки солі і 3 ст. ложки цукру. Риба повинна бути розрізана на невеликі шматочки.
Як засолити горбушу в домашніх умовах: Другий спосіб передбачає нарізування філе горбуші на шматочки 5х5. Кожен потрібно добре посолити, приправити перцем і спеціями, залити холодною водою. Рідина повинна покрити рибу. На ніч залишаємо в холодильнику, а вранці можна їсти.
Третій варіант передбачає приготування розсолу, де на літр води, склянка солі. Шкірою вниз кладемо в нього рибу, а через 4 години потрібно вийняти, промити, загорнути в папір (не фольгу) і в холодильник.

Четвертий спосіб вимагає нарізування риби уздовж хребта, під кутом 45 градусів. На дно посуду насипаємо сіль і цукор, викладаємо рибу, зверху знову посипаємо тією ж сумішшю. Шари повторювати поки є риба. Кожні два шари горошок перцю і лавровий лист. Все полити олією, прикрити і в холодильник на добу.

Відео-рецепт як засолити горбушу смачно


На цьому відео показано, як смачно посолити горбушу.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: