Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зарядись: де брати енергію і життєві сили щодня
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Чому іноді сили в тебе б'ють ключем, а деколи ти, навпаки, відчуваєш себе, як вичавлений лимон? Перед тобою — проста інструкція, як дати собі додатковий заряд бадьорості. Фото 1 - Зарядись: где брать энергию и жизненные силы каждый деньДжейсон Стетхем в кінофільмі «Адреналін»

РОЗУМУ ШТУРМАН

Твій мозок важить всього 2% від загальної маси тіла, але споживає 20% твоєї енергії. Ми навчимо правильно керувати цією енергоємної системою.

Фото 2 - Зарядись: где брать энергию и жизненные силы каждый день

Твори посеред наради

«Малювання на нараді допомагає тобі зосередитися і краще запам'ятати інформацію», — впевнена Джекі Андрад, психолог з Плімутського університету. Тільки не поспішай тягти на планірку мольберт — мова про машинальном малюванні, коли ти просто робиш якісь замітки на полях, а не тоді, коли пишеш монументальне полотно «Шеф повержений».

Жвавість — норма життя

Фізіолог Колорадського університету Кеннет Райт повідомляє: після довгого і міцного нічного сну ми настільки загальмовані, що не сильно відрізняємося від п'яних: «Отупіння найбільше помітно в перші десять хвилин після пробудження». Підірви свій мозок ударної комбінацією з цільнозерновий вівсянки, молока і банана. «Білок в молоці пожвавить сплячу свідомість, а вуглеводи забезпечать рівномірне і стабільну подачу палива для мозку», — радить лікар.

Хліб — тобі голова

«Твоєму мозку потрібно постійне постачання глюкозою», — каже дієтолог Сандерс. Але він не може її запасати про запас, тому залежить від поставок цього цінного речовини, які здійснює компанія «Кровообіг». Щоб поставки почалися швидше, роби вибір на користь простих вуглеводів (на відміну від складних, вони легше розщеплюються) — так що замість білого хліба вибирай цільнозерновий.

Тисни на вуха

Вчені з Університету штату Мічиган радять підкачувати в собі енергію з допомогою краніо-сакрального масажу: поклади великі пальці рук на вуха, так, щоб інші пальці могли з'єднатися на маківці. Легко натискай пальцями на вуха протягом декількох хвилин, не забуваючи при цьому глибоко дихати. Не рекомендується під час керування автомобілем.

Бадьорість буде з м'ятою

Дослідження, проведені в Єзуїтському університеті Уилинга в Західній Вірджинії, показали, що запах м'яти знижує втому на 25%. Також радить шукати бадьорість м'яті і директор неврологічного підрозділу Чиказького фонду вивчення смаку і запаху Алан Хірш, яка стверджує, що запах цієї рослини розбудить навіть дуже втомленого тебе.

.
20 січня 2018 в 18:38  |  Переглядів: 6  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: