Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Зарядись: де брати енергію і життєві сили щодня
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Психологія
Чому іноді сили в тебе б'ють ключем, а деколи ти, навпаки, відчуваєш себе, як вичавлений лимон? Перед тобою — проста інструкція, як дати собі додатковий заряд бадьорості. Фото 1 - Зарядись: где брать энергию и жизненные силы каждый деньДжейсон Стетхем в кінофільмі «Адреналін»

ЗБРОЙНІ СИЛОЮ

Ці п'ять рад буквально розпирає від прихованої в них мощі:

1. Подкидывай в топку

Зазвичай однієї заправки їжею організму вистачає на 2-3 години, протягом яких він може працювати на повну потужність. «А потім, якщо не співаєш ще раз, твої батарейки почнуть підсаджуватися», — говорить Шан Портер, що входить до Британської асоціації дієтологів.

Авокадо с тунцом: полноценная замена обеда за пару минут Це цікаво Авокадо з тунцем: повноцінна заміна обіду за пару хвилин

СИЛА: Прийоми їжі повинні бути невеликими і регулярними. «Подбай, щоб в їжі були жири, білки, клітковина і трохи солодощі, — додає Портер. — Наприклад: скумбрія з рисом і овочами, а потім йогурт».


2. До і після

Після того як ти з'їси їжу, її починає «їсти» твій організм: з білків він отримує амінокислоти, вуглеводи — глюкозу, з жирів — жирні кислоти. Корисні відомості, хоча навряд чи вони допоможуть тобі підтримати розмову на побаченні. А ось що точно згодиться на побаченні, так це інформація, після якого вечері ти будеш з більшою ймовірністю готовий на подвиги.

Здоровое питание: считаем жиры, белки и углеводы по-новому! Це цікаво Здорове харчування: вважаємо жири, білки і вуглеводи по-новому!

СИЛА: «Жирна їжа вимагає більше витрат на її засвоєння, а поки вона переробляється, ти слабеешь», — говорить Портер. Так що, якщо тобі потрібен максимум енергії, виберіть у меню чистий білок (читай: курочка на грилі), а жирні страви прибережи для днів, коли після обіду можеш дозволити собі подрімати.


3. Прямий впорскування

Їжу, яку ти вживаєш, печінка перетворює в гліцерин, який, у свою чергу, стає глюкозою — паливом для тіла в чистому вигляді. Саме глюкоза всмоктується клітинами, забезпечуючи їх енергією.

Протеиновые смеси и изотонические напитки своими руками Це цікаво Протеїнові суміші і ізотонічні напої своїми руками

СИЛА: спортивні напої з вмістом глюкози на рівні 6-8% забезпечують найбільш швидкий приплив сил. Ми не обіцяємо, що таке питво подіє на тебе, як банку шпинату на Моряка Попая, але з реальних (і легальних) методів цей, схоже, кращий. Якщо під рукою немає пляшечки зі спортивним напоєм, то желейні «ведмедики» або навіть шматок хліба з варенням теж підійдуть.


4. Педаль в підлогу

Згадуємо шкільний курс біології: всередині клітин твого тіла знаходяться мітохондрії, справа життя яких — синтез енергії для роботи цих клітин.

3 кардиоупражнения, которые заменят беговую дорожку Це цікаво 3 кардіовправи, які замінять бігову доріжку

СИЛА: мітохондрії з віком дають збої, але вони, як і інші частини твого тіла, люблять спорт. Дослідники з Mayo Clinic з'ясували, що для нормалізації роботи мітохондрій досить трьох 90-хвилинних велопрогулянок (або тренувань на велотренажері) в тиждень.


5. Лівий тюнінг

Коли ти щось вимагаєш від свого організму, він запускає складні реакції для вирішення поставлених завдань. Ти робиш зусилля, а гіпофіз віддає команду печінки випустити в кров пучок енергетичних речовин. Але швидкість і якість відгуку системи на твої накази безпосередньо залежать від того, наскільки добре працюють нервові зв'язки.

Как справиться с левшой в уличном бою: советы профессионалов Це цікаво Як впоратися з лівшею у вуличному бою: поради професіоналів

СИЛА: чим частіше ти вчиш своє тіло новим навичкам, тим краще. Дослідження показують, що, навіть якщо правша просто починає частіше задіяти в повсякденних справах ліву руку (скажімо, набирати з її допомогою смс), він тим самим відновлює пошкоджені нервові зв'язки і навіть створює нові.

.
20 січня 2018 в 18:38  |  Переглядів: 13  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: