Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Запрошення на весілля свідкам
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Запрошення
Свідок і свідок за значимістю на весільному торжестві йдуть слідом за нареченим і нареченою.

Вибір свідків


До вибору свідків потрібно підходити дуже серйозно. Зазвичай на ці ролі обирають кращих друзів. Врахуйте, що крім гарного знання смаків і пристрастей нареченого і нареченої, свідки повинні володіти і організаторськими здібностями, адже величезна частина підготовки до весілля лягає на їхні плечі. Про свій вибір свідків потрібно попередити заздалегідь і познайомити їх один з одним, щоб вони могли координувати свої дії. Запросіть їх до себе додому або в кафе, розкажіть їм про ідеї вашого весілля, про свої побажання з приводу проведення торжества. А ось як оформити і чи потрібно відправляти запрошення на весілля свідкам ?


Запрошення свідкам


Текст запрошень зазвичай вибирають офіційний, класичний для родичів і почесних гостей і веселий, жартівливий - для друзів нареченого і нареченої. Не обов'язково посилати запрошення кожному гостю окремо, можна надсилати запрошення на сім'ю: сімейним парам - одне запрошення, але з обов'язковим зазначенням імен запрошених.
Так як свідкам вже буде відомо про їх роль, то запрошення на весілля свідкам можна підписувати так само, як і всім гостям. Але якщо ви хочете особливо підкреслити їх роль на вашому святі, то доведеться придумати для них і особливі запрошення.
У запрошеннях свідкам ви можете не просто сухо вказати дату, час і місце проведення торжества, а підкреслити важливість їх присутності, надії, які ви покладаєте на їх участь у святі.

Офіційні запрошення


В офіційні запрошення на весілля свідкам ви можете вставити фразу: «для нас велика честь бачити Вас свідком нашого свята», або «Ми дуже раді, що Ви будете свідком цієї урочистої події».

Жартівливі запрошення


Свідка можна скласти жартівливе запрошення «З тобою я в огонь і в воду, і навіть одружитися», «Подружка, ми всі з тобою ділили, і це радісна подія я теж хочу розділити з тобою»
Якщо весілля тематична, то і запрошення повинні бути в тему. «Боцман! Свистати всіх нагору! Команда повинна бути при повному параді (дата, місце і час). Покладаюся на твою допомогу і підтримку!»,
Текст і самі запрошення на весілля свідкам - все це залежить від вашої фантазії.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: