Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Заміжжя
Здавна заміжжя було обов’язковою умовою становлення жінки. Якщо з якихось причин дівчина залишалася незаміжньою в підходящому для цього віці, про неї говорили, що вона «засиділася в дівках». Можливо, саме з тих часів і повелося, що жінка обов’язково повинна вийти заміж, причому бажано, щоб це відбулося не пізно (хоча б до 30 років).
Але в сучасному суспільстві зовсім не кожна жінка прагне знайти свою другу половину і пов’язати з ним життя. Деякі жінки наполегливо будують свою кар’єру, не допускаючи думки про заміжжя або вагітності. А також все частіше зустрічаються шлюби за розрахунком, який подружжя вступають не по любові, а по взаємній вигоді.
На щастя, такі шлюби – все ще рідкість. Велика частина жінок прагне вийти заміж за дорогої їй людини, любити і бути коханою. І, напевно, кожна дівчина мріє про красиве і ніжною весілля, про закоханих очах свого майбутнього чоловіка, про заповітні слова «так» у Рагсі.
Адже сім’я у житті жінки – мабуть, найважливіша складова справжнього щастя.
Зберегти романтику і любов у стосунках після заміжжя буває досить складно, але любовні відносини – це теж робота, що вимагає вкладення своїх сил. Якщо подружжя вміють терпіти і прощати, підтримувати і довіряти один одному, то вони зможуть свою ніжну і трепетну любов, яка була в момент весілля, пронести через усе своє життя.
Щаслива дружина може «звернути гори» – і вдома робота йде на лад, і на роботі успіхи радують. Однак для щастя в родині недостатньо турботи і ніжності з боку дружини, дуже багато залежить і від чоловіка – у його завдання входить не тільки забезпечення сім’ї матеріальними благами. Жінці дуже важливо постійно відчувати любов і участь свого дорогого чоловіка, бути «за кам’яною стіною». А в щасливою і люблячої сім’ї повинні народжуватися діти, а потім і внуки.
сьогодні о 14:14  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: