Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
З чого почати малий бізнес?
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Своїми руками
З чого почати малий бізнес? Питання про те, з чого почати бізнес, нехай спочатку і малий, виникає майже у кожного, хто не бажає все своє життя витрачати на здійснення мрії іншої людини. А адже це правда. Життя коротке, і нерозумно відкладати всі свої плани і мрії у довгий ящик, обманюючи себе фразою, що все ще попереду, що все можна встигнути.

Як почати малий бізнес з нуля?


Свою справу слід починати не з моменту складання бізнес-плану, пошуку партнерів і т. п. Його старт відбувається саме тоді, коли з'являється бажання, прагнення почати його, працювати тільки на себе. При цьому важливо відзначити, що перші етапи його розвитку вимагають щоденної праці, що, безсумнівно, повернеться у вигляді успішного протікання справ.
Так, є бажання і настрій для створення малого бізнесу і залишилося тільки знайти ідею для нього.

Початок малого бізнесу: ідеї


Ідея повинна бути не просто цікавою, а перспективною, такою, щоб її актуальність не згасала ще з десяток років. Де їх брати? Поговоріть зі своїми друзями, явно, у розмові з ними може народитися ідея створення чогось такого надзвичайного.
З метою підштовхнути вас до народження геніальної ідеї, наводимо ряд не менш популярних задумів:

 • Вирощування квітів . Для квітникарів це не просто початок своєї справи, але і трансформація власного хобі в щось прибуткове. Все, що потрібно, так це знання особливостей вирощування кожної рослини, потрібний інструментарій (лопатки для землі, горщики, добрива, фитолампи тощо).

 • Теплична зелень . Схожої тематики з попереднім пунктом є виробництво всілякої зелені (в першу чергу, це петрушка, салати, кріп) в теплиці. Такий товар завжди буде користуватися попитом, а вже тим більше в зимовий час, коли організм так потребує вітамінів.

 • Блокнотна індустрія . Для починаючого підприємця відмінно підійде ідея створення блокнотів з логотипами компаній-замовників або просто з креативної обкладинкою для творчих людей. Щоправда, в цій справі потрібен стартовий капітал на закупівлю обладнання. Плюс в тому, що цей бізнес завжди затребуваний, мінус - заповітну окупність доведеться чекати не один місяць.

 • Пошиття одягу . Якщо розглядати більш детально, якій малий бізнес краще почати, то слід відштовхуватися від власних можливостей і попиту на ринку. Так, люди завжди хочуть носити гарний одяг. Особливо їм приємно, коли, наприклад, костюм певного фасону є тільки у них. З цим і можна їм допомогти, приймаючи вдома замовлення по пошиттю одягу.

 • Гуртки та термодрук . Кому не хочеться отримати оригінальний подарунок? І в даному випадку на допомогу прийде створення неординарних чашок. Так, на звичайну кухоль білого кольору допомогою термопресса, сублімованої паперу, плівки струменевого принтера наноситься потрібна напис або фото.

 • Розведення рибок . Мається на увазі акваріумних. Все, що необхідно: наявність 1-2-х акваріумів, обсяг яких становить не менш 40 літрів, акваріуми для розведення (20 л), нерестовік (5 л) і близько 10 рибок.

 • Сушені овочі і фрукти . Мало того, що для зберігання такого товару не потрібно спеціальне обладнання, так ще і на нього завжди є попит. Все що необхідно - придбати плодовоовощние сушарки.

 • Домашня хімчистка . Для початку такого бізнесу слід виділити окрему кімнату і прикупити чистячі засоби, які З чого почати малий бізнес? продаються в будь-якому господарському відділі супермаркетів. Родзинкою цього підприємництва буде те, що не клієнт їде до вас, а ви до нього, забираєте все необхідне, очищаєте і відвозити назад.


 • Який почати малий бізнес: нюанси


  В першу чергу, слід пам'ятати про те, що потрібно зареєструвати себе як юридична особа, скласти бізнес-план . При цьому, чим швидше мрія, ідея втілитися в реальність, тим більше шансів, що вона буде прибутковою і її терміни окупності опиняться на високому рівні.
  19 січня 2018 в 15:32  |  Переглядів: 4  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: