Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Їх звичаї
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Зазвичай ти потрапляєш у жінку з іншого боку, але сьогодні спеціально для тебе ми відкрили новий маршрут з цього загадкового суті — через голову і, не побоїмося цього слова, мозок. Ми вивчили підшивку журналу women's Health, і тепер у нас в руках ціла підбірка секретних знань про секс, якими дівчата діляться один з одним.

Фото 1 - Их нравы“Зібралися дівчата на дівич-вечір. Всю ніч вони розповідали анекдоти, кумедні історії, ділилися один з одним мріями... До ранку з шафи випав помер від сорому поручик Ржевський..." Дуже правдоподібна історія, достатньо прочитати, які поради з організації Дійсно Глибокого Мінета WH дає своїм читачкам. Але ми тільки вітаємо такі дискусії. Ось 12 корисних порад від women's Health — можеш дати почитати цю статтю своїй половині.


авторитет
Журнал women's Health з'явився на світ у 2005 році в США, це продукт видавничого дому Rodale (випускає також журнали men's Health, Prevention, runner's World, Bycycling і т. д.). Зараз women's Health і його локальні версії поширюються в 21 країні світу, загальна аудиторія — понад 11 млн осіб.

1. САМОСТВЕРДЖУЙСЯ
“Жінки традиційно займають відому роль, тому, якщо ти раптом перейдеш до домінування, це перетворить рутинний секс в яскраве переживання. Тобі не обов'язково надягати шкіряну білизну і брати в руки батіг, просто зроби щось таке, чого твій партнер не чекає, — приміром, завали його прямо в передпокою, як тільки він прийде додому..."
mh: Тільки будь акуратніше з різкими ініціативами — один з авторів нашої рубрики "Самооборона" рефлекторно зламав ніс коханої, коли вона вискочила на нього з-за рогу в шовковому білизна.

2. ПОДИВИСЯ З НИМ ПОРНО
“Але з однією умовою: ти можеш чіпати його, а він тебе — немає. Потім поміняйтеся ролями".
mh: Ідея хороша, але подредактируем текст: не "можеш" чіпати його, а "мусить"! Відволічись від того, що відбувається на екрані, весілля в кінці все одно не буде.

3. ПОВІСЬ У СПАЛЬНІ ДЗЕРКАЛО
“Дослідження канадського Центру залежностей і душевного здоров'я показують, що жінки більш прив'язані до візуальних образів, ніж вважалося. Бачачи саму себе під час сексу, ти сильніше возбудишься".
mh: І як це нам самим не прийшло в голову? Може, ще й порнушку разом подивимося?

4. ВІЗЬМИ ГЛИБШЕ
“Тобі не обов'язково ставати порнозіркою, щоб навчитися добре робити мінет. Ляж на спину, так щоб твоя голова злегка звисала з краю ліжка, а рот і горло витягнулися в одну лінію. "Твоє горло природним чином відкриється, так що менше буде небезпека вдавитися", — говорить Клер Кавана, співавтор книги "Секс-іграшки-101". Нехай твій хлопець постане поруч з твоєю головою, і ти візьмеш його пеніс в рот".
mh: Без коментарів. Мороз по шкірі. Молодець, Клер.

5. ВИКОРИСТОВУЙ ЙОГО...
“...як свою сексуальну іграшку. Не даючи йому увійти всередину, трись про пеніс, поки не досягнеш оргазму".
mh: Все сама, все сама... Хоча іноді нас відвідує бажання перетворитися в вібратор, приховувати не будемо.
Фото 2 - Их нравы
6. ОНОВИ ДОГІ-СТАЙЛ
"Потягивающийся тигр" — це покращена класична поза. Встань на коліна на краю ліжка, а потім опусти руки на підлогу. Це дозволить твоєму партнерові увійти в тебе під оптимальним для досягнення точки G кутом", — каже Каріна Китлс-Карстен, автор книги "Інтимна мудрість. Сакральне мистецтво любові".
mh: до Речі, ця поза не тільки приємна, але і корисна як фізичне навантаження — схожі вправи є в йозі.

7. НАПОВНИ "БРУДНИЙ ЯЩИК"
“Записуйте свої фантазії і кидайте в цю коробку. Кожен раз, коли захочете зробити секс гаряче, витягайте один папірець і втілюйте фантазію в життя".
mh: Ось тільки обом учасникам потрібно видати однакову кількість бланків для заяв в "брудний ящик". Щоб уникнути зловживань.

8. РОБИ ЦЕ
"Не чекай, поки прийде "правильний настрій для сексу". Дослідження показують, що жіноче збудження частіше викликається ззовні, ніж виникає саме по собі. Іншими словами, якщо тобі не хочеться займатися сексом, швидше за все, бажання прийде під час процесу".
mh: Шкода, дівчат не вчать цьому в школі?! Болить голова? Немає настрою? До біса відмовки: голова пройде, настрій зміниться.

9. РОЗПРАВ КРИЛА
“Уяви, що твоя мова — це крила колібрі, — каже Китлс-Карстен. — Ніжно доторкнися нижньою частиною подрагивающего мови головки його пеніса".
mh: Ну чому, питається, якийсь колібрі дісталося цілих два крила, а у дівчат лише з однієї мови?!

10. ПІЗНАЙ СЕБЕ
“Візьми дзеркальце, сядь у крісло, закинь одну ногу на ручку крісла або постав її на пуфик. Тепер ти можеш не кваплячись досліджувати все своє господарство ("Now you can check out the goods" — так в оригіналі. — MH). Досліджуй пальцями вульву і нутрощі піхви, натискай, погладжуй, похлопывай і прислухайся до себе, щоб виявити нові ерогенні точки. Ти неодмінно знайдеш новий спосіб зателефонувати в твій дзвіночок ("You may learn a new way to ring your bell")".
mh: Новий спосіб подзвонити у дзвіночок — це те, що потрібно!

11. ЗОСЕРЕДЬСЯ
“Жінка змушена робити одночасно багато справ — наприклад, говорити по телефону біля плити, де готується вечеря, поглядаючи при цьому в телевізор, та ще й покрикуючи на дітей. Зворотна сторона медалі — їй буває важко зосередитися на чомусь одному, і в момент сексу вона може відволікатися на думки про роботу. Канадський психолог Лорі Бротто радить тренуватися, хоча б по 10 хвилин в день максимально зосереджуючись на якомусь одному дії, смакуючи всі його подробиці. "Вигулюючи собаку або відмиваючи раковину, сфокусуйся на те, що відбувається з твоїм тілом, відчуй, як стоїть нога, де знаходяться руки, — каже вона, — Що ти бачиш, які відчуваєш запахи, які смаки, звуки..."
mh: ...так ти і пристрастишься до выгуливанию собак.

12. ЗАСТОСУЙ ВІБРАТОР
“We-Vibe (4650 руб. в Росії. — MH) — перший вібромасажер, який можна повноцінно використовувати під час звичайного сексу. Виконаний у формі прищіпки, він поміщається в піхву таким чином, що зовнішня частина стимулює клітор, а внутрішня — точку G, при цьому We-Vibe досить тонкий, щоб там залишилося місце і для твого партнера".
mh: Конкурентів ми не любимо, а помічникам ради. "З We-Vibe чоловікові знадобиться набагато менше зусиль, щоб його партнерка досягла мультиоргазму", — повідомляє виробник. Чим не подарунок до 8-го Березня? 5

тому про це
Ось лише кілька книг, на які посилається women's Health в своїх статтях про секс:
  • Джай і Джон Ханауэр. "Червоне гаряче дотик" + DVD "Вишуканий анальний масаж"
  • Трейсі Кокс. “Торопыги. Секс для зайнятих людей"
  • Емілі Дабберли. "Опускаємося вниз: секрети роботи мовою, техніка орального сексу для чоловіків і жінок"
  • Барбара Кіслінг. “Як стати поганою дівчиною в ліжку. Керівництво для хороших дівчаток", "Секс такий прекрасний, що тобі завжди мало", "Жіночий гід гарантованого задоволення"
  • Івонн До. Фулбрайт. “Торкнися мене тут! Ручний гід по твоїм оргазмічних точкам"

СПІРНІ МОМЕНТИ
Ряд рад women's Health все ж привів нас в подив.

“Включи вібратор, притули до його промежини між анусом і тестикулами. Так ти передаєш вібрацію до забутої багатьма ерогенною зоні — простаті".
mh: А ще в цей момент можеш вимагати у нього гаманець. Вібратор у ануса — це як пістолет біля скроні: один невірний рух — і повна жопа.

“Сосі гарячим і холодним. Коли ти займаєшся з ним оральним сексом, заготуй шматочки льоду і чашку гарячого чаю. Раз на кілька хвилин чергуй одне з іншим. Зміна температур зведе його з розуму".
mh: Зведе, обов'язково зведе. Але зрадієш ти цього?

“Роздягніться в темній кімнаті і по черзі освещайте ліхтарями ті чи інші частини тіла. Ту частину тіла, на яку твій партнер направив промінь, потрібно торкатися, гладити або лизати дві хвилини".
mh: Наш вибір — світильник СГД-5 (так звана шахтарська коногонка). Закріплений на касці ліхтар звільнить руки для прелюдії, а елегантний акумулятор вагою всього 2 кг прекрасно розміститься на талії, підкреслюючи пікантність ситуації.

“Посмокчи великий палець ноги — це все одно що маленький мінет. Якщо запах викликає у тебе нудоту, зроби миття ніг частиною прелюдії".
mh: Якщо запах викликає нудоту, краще зробити миття ніг частиною щоденних гігієнічних процедур.

“Постав у спальні горщик з лавандою. За даними чиказького Фонду з вивчення запахів і смаків, ці квіти мають одним із найбільш збудливих запахів. Потім спечи гарбузовий пиріг. Той же фонд з'ясував, що запах гарбузового пирога, змішаний з ароматом лаванди, збільшує приплив крові до пеніса на 40%".
mh: Боюся запитати — а що буде, якщо і до появи лаванди і пирога ерекція була стовідсотковою?

"Пари, які використовують слова "щасливий" і "прекрасний" у своїх листуванні, залишаються разом довше, ніж ті, хто уникає таких оптимістичних слів".
mh: Головне, використовувати ці слова у всіх листуванні і SMS без винятку: "Батон щасливого хліба і прекрасний пакет молока", "Передзвоню пізніше, я щасливий на прекрасному нараді", "Прийду пізно і щасливий. Це чудово!"

“Візьми шматочок лакриці. Обмотай його навколо пеніса (не туго!) і потім повільно з'їж. Лакрица вважається стимулятором для жінок".
mh: Поки подруга обмотує твій пеніс лакриці, постав їй на голову банку з сычужиной (висушеної слизової шлунка верблюда) і приступай до трапези. Всього 3 г цього чудодійного речовини наповнять твій пеніс такою силою, що будь лакричний бандаж лопне.

“Пограйте в хованки. Ти ховаєшся, він шукає. Приз тому, хто знайде — негайний секс прямо там, де ти ховалася. В принципі, будь-яка дитяча гра може бути перероблена в сексуальний досвід".
mh: Навіть захоплююча дитяча гра "Поїзд"?

“Зроби брудний дзвінок. Подзвони своєму чоловікові з іншої кімнати і поговори з ним, не соромлячись у виразах. Опиши, що ти хочеш з ним зробити. Коли ти не бачиш обличчя співрозмовника, простіше забути про вихованість і описати всі найпотаємніші мрії, називаючи речі своїми іменами".
mh: Хлопець, тільки постарайся не іржати в ході розмови — це неввічливо. І сховай, нарешті, пляшку від подруги.

“Пограйте в переодягання. Купи йому інструмент і форму, а потім відправ E-mail з інструкціями про те, що йому потрібно робити. Замість свого чоловіка, втомилася після роботи, ввечері ти відкриєш двері гарячого кабельщику".
mh: Все ще не іржати! Вичави з себе хоча б щось на кшталт: "Куди тобі прокласти мій кабель, дитинко?"

Фото 3 - Их нравы
ПО ТУ СТОРОНУ
Women's Health невтомно знайомить читачок з таємничим світом чоловіків. Але з усіма судженнями журналу ми готові погодитися?

"Є хлопці, які воліють займатися сексом один-два рази на місяць і мастурбувати від 20 до 25 разів".
mh: Саме тому Едвард Руки-Ножиці був так безпросвітно нещасний.


“Він фантазує про іншого хлопця і, можливо, мастурбує при цьому. Секс з представником своєї статі — четверте за популярністю фантазія у чоловіків; дослідники кажуть, що найчастіше учасники опитувань говорять про бажання прийняти оральні ласки від іншого чоловіка..."
mh: Схоже, серйозні дослідниці буквально сприйняли популярне серед розлючених чоловіків побажання отримати оральні ласки від тупого начальника, даішника або всієї футбольної збірної разом.


“Не сиди склавши руки. Хлопці кажуть, що жінка, яка жестикулює, здається більш симпатичною".
mh: Може, тому, що нервово кидаються руки відволікають від особи?


"У наш непростий час деякі чоловіки стали частіше "соло", щоб зняти стрес від економічної кризи".
мн: "Ведомости" виходять приблизно 20 разів на місяць, а "Комерсант" — 24 рази. Коротше, по тому, яку газету читає хлопець, дівчина зможе, нарешті, визначити — 20 або 25 раз в місяць він "соло".


"Дослідження Університету Ньюкасла виявило, що чим багатший чоловік, тим частіше відчуває оргазми його партнерка".
mh: Це і зрозуміло, адже олігарху цілком по кишені утримувати при садибі молоденького тренера, садівника і двох симпатичних конюхов.


“Пропусти салат. 66% чоловіків вважають за краще, щоб на першому побаченні ти замовила відразу основне блюдо".
mh: 90% співробітників редакції здивовано знизали плечима, і лише один, вічно не дотягує до зарплати, погодився: так, непогано, якщо дівчина заощадить на салаті.


"83% чоловіків упевнені, що у вас перше побачення пройде чудово і без поцілунків".
mh: Ми повністю за такі побачення: тільки секс і ніяких дурних поцілунків!

ФОТО: POPSTAR/FOTOBANK
.
21 січня 2018 в 12:06  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: