Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Ялицеве масло - корисні властивості
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками
Ялицеве масло - корисні властивості Ялицеве масло належить до ефірних масел і здавна відомо людству. Так як ялиця, з якої одержують даний продукт, зростає лише в ідеальних екологічних умовах, що включають чисте повітря і воду, то й отримується масло також є екологічно чистим. Ялицеве масло володіє великою кількістю корисних властивостей, що дозволяє використовувати його, як косметичне, лікувальне та дезінфікуючий засіб.

Корисні властивості пихтового масла


Ялицеве масло володіє великою кількістю корисних властивостей, що дозволяє використовувати його, як косметичне, лікувальне та дезінфікуючий засіб.
Слід сказати, що, перш за все, це сильний антисептик, який здатний подолати інфекції будь-якого типу, включаючи віруси, патогенні мікроорганізми і грибок. Воно ефективно в боротьбі з багатьма захворюваннями шкіри. Крім того, ялицеве масло є сильнодіючим знеболюючим засобом, оскільки активно впливає на нервові закінчення в людському організмі і знижує чутливість до болю.
Воно також покращує циркуляцію крові та лімфи в суглобових тканинах. Пари цієї олії, які потрапляють в легені, сприяють нормалізації тиску, якщо воно порушене. Якщо ж тиск в порядку, то масло просто не має на нього впливу.
Це відмінний засіб від стресу і хронічної втоми, воно надає заспокійливу і розслабляючу дію. При вживанні всередину, ялицеве масло очищає нирки і суглоби від сольових відкладень, розчиняючи їх і виводячи з організму.

Лікування смерековим маслом


У багатьох рецептах народної медицини одним з головних компонентів є ялицеве масло . Однак, його можна також використовувати як самостійний засіб у боротьбі з низкою захворювань. Розглянемо докладніше кожен випадок.
Ялицеве масло при нежиті
При гострому і хронічному нежиті ялицеве масло звужує судини слизової оболонки носа, що сприяє швидкому позбавленню від симптомів захворювання, будь-то рясні виділення або навпаки закладеність носа. Його можна застосовувати як зовнішньо, змащуючи перенісся, так і внутрішньо, закопуючи в ніздрі. Також можна використовувати інгаляції з ялицевою олією, що допомагає при запаленні дихальних шляхів.
Ялицеве масло при переломах
Ялицеве масло використовується при переломах. Його вживають по кілька крапель всередину і втирають в місце перелому. Загоєння і зрощення кістки відбувається швидше - це ще одна давно відома мудрість. Крім всього вищесказаного, масло ялиці в цілому покращує обмін речовин в організмі і сприяє виробленню потрібних гормонів. Воно нормалізує статеву активність у чоловіків і бореться з безпліддям в обох статей.
Застосування пихтового масла для волосся
У косметології даний продукт користується величезним попитом. Відомо, що для волосся застосовують багато масла, у тому числі і ялицеве масло. Воно сприяє загоєнню шкіри голови і позбавлення від лупи, прибирає проблему жирності волосся.
Ялицеве масло для шкіри
При застосуванні пихтового масла для обличчя спостерігається очищення шкіри від зайвого жиру, акне, акне, почервоніння. Клітини шкіри відновлюються швидше і вона омолоджується. Також можна застосовувати це цілющий засіб для боротьби з герпесом на різних стадіях цього захворювання. А якщо регулярно приймати ванну з ялицевою олією, то шкіра на тілі стане більш пружною і гладкою, ніж зазвичай.
Ялицеве масло при вагітності
Що ж стосується застосування пихтового масла при вагітності, то в більшості випадків це не рекомендується лікарями, тому як даний засіб може чинити негативний вплив на плід, для якого воно токсично. Причому мова йде, як про внутрішнє, Ялицеве масло - корисні властивості так і про зовнішнє застосування.
Протипоказання до застосування
Не варто застосовувати даний засіб при гострих ниркових запаленнях. В інших випадках застосування пихтового масла є безпечним, якщо дотримуватися інструкцій:

  • Не наносити його в чистому вигляді на шкіру, за винятком маленьких ділянок у вигляді прищів, вугрів або герпесу .

  • Масло обов'язково має розбавлятися в певних пропорціях, які залежать від проведеної процедури, ступеня захворювання і бажаного ефекту.
  • 19 січня 2018 в 14:52  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
    Читайте також: