Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Яку небезпеку представляє гіперплазія ендометрія
Не Зупиняйся | Здоров'я та краса | Своїми руками

Сучасні методи лікування гіперплазії ендометрія у найбільшою і найсучаснішою клініці Москви — www.lrcgyn.ru. Кращі фахівці, доступні ціни!

Критичні дні останнім часом завжди рясні і тривають до тижня. Начебто, нічого страшного, лише незручно. Але лікар направив на УЗД, де виявлена гіперплазія ендометрію. Чим загрожує це захворювання? Чи треба проходити додаткове обстеження? Потрібне лікування, і наскільки тривалим воно буде?

Яку небезпеку представляє гіперплазія ендометріяЯку небезпеку представляє гіперплазія ендометрія
З усіма цими питаннями треба звертатися безпосередньо до тих фахівців, які займаються обстеженням і лікуванням патології ендометрія. Лікарі Клініки гінекології та нових репродуктивних технологій ФГБУ «ЛРЦ» Моз РФ доступно і популярно дадуть відповідь на питання, запропонують швидкі і ефективні методи дообстеження та лікування.

Чим небезпечна гіперплазія ендометрію?

1. Менструальні кровотечі.

По суті, гіперплазія ендометрію – це занадто сильно наросла внутрішня оболонка матки, яка повинна щомісяця відторгатися. Якщо ендометрій дуже великий за величиною, то і менструальна відторгнення може сильно розтягнутися у часі. Для жінки це стане вкрай неприємним сюрпризом, коли в самий невідповідний час починаються рясні менструації, що тривають до 10-14 днів.

2. Ризик переродження.

У деяких випадках виникнення гіперплазії ендометрія стає вказівкою на підвищення ризику раку матки. Будь гіперпластичний процес в певних умовах може стати основою для злоякісного новоутворення. Особливо це актуально для жінок старше 40 років.

3. Гінекологічні хвороби.

Найчастіше гіперплазія ендометрію – це перший «дзвіночок». Якщо нічого не робити, то в найближчі роки лікар при обстеженні може виявити:

 • поліп матки;
 • поліп цервікального каналу;
 • наявність миоматозного вузла;
 • аденоміоз;
 • кісту яєчника.

Причина цього проста: в основі гіперплазії ендометрія лежать гормональні порушення, які є пусковим чинником для виникнення гінекологічної патології.

4. Безпліддя.

Як витончення, так і гіперплазія ендометрію можуть стати причиною для складнощів з виникненням бажаної вагітності. Саме тому лікар на етапі прегравідарної підготовки запропонує оцінити стан внутрішньої поверхні матки, щоб створити умови для зачаття і виношування плоду.

Яке дообстеження при гіперплазії ендометрія найбільш безпечно і ефективно? Можна зробити це швидко?

Фахівці Клініки гінекології та нових репродуктивних технологій ФГБУ «ЛРЦ» Моз РФ мають великий досвід і необхідне обладнання, щоб забезпечити оптимальне обстеження.

Виявлене при УЗД потовщення ендометрія завжди потребує дообстеження, і для цього краще всього використовувати унікальну методику міні-гістероскопії («офісна» гістероскопія).

Суть методу – візуальний огляд внутрішньої поверхні матки за допомогою дуже тонкого ендоскопічного інструменту.

Безсумнівними перевагами цієї методики є:

 • процедура проводиться в поліклініці (немає ніякої необхідності лягати в цілодобовий стаціонар);
 • відсутність необхідності використовувати наркоз через безболісність процедури;
 • не треба розширювати і травмувати цервікальний канал, щоб потрапити усередину матки;
 • всі обстеження займає короткий проміжок часу;
 • мінімальна травматизація матки стає кращою профілактикою аденоміозу.

Крім ендоскопічного огляду, лікар при міні-гістероскопії візьме невеликий шматочок тканини ендометрію на аналіз (біопсія). Це необхідно для виключення передракових змін в матці.

Як найбільш ефективно лікувати гіперплазію ендометрію?

Яку небезпеку представляє гіперплазія ендометріяЯку небезпеку представляє гіперплазія ендометріяПередові і високоефективні лазерні технології, що застосовуються в Клініці ФГБУ «ЛРЦ» Моз РФ, використовуються, в тому числі, і при гіперпластичних процесах ендометрію. Перевагою лазерного видалення потовщення внутрішньої оболонки матки є:

 • мінімальна травма для матки;
 • профілактика ендометріозу;
 • запобігання утворення рубців і спайок всередині матки;
 • швидке відновлення ендометрію;
 • збереження репродуктивної здатності.

При наявності сучасних спрощених методик лікування, треба постаратися уникати застарілої методики лікувального вискоблювання порожнини матки, результатом якого можуть стати серйозні гінекологічні проблеми — хронічний ендометрит та аденоміоз.

Навіть якщо гіперплазія ендометрію здається безневинною і нестрашною проблемою, не треба відмовлятися від новітніх методів діагностики і лікування. Часом з їх допомогою за короткий строк і з мінімальною травмою для організму можна запобігти неприємні і небезпечні хвороби. У тих випадках, коли не виходить завагітніти, обстеження і лікування в Клініці гінекології та нових репродуктивних технологій ФГБУ «ЛРЦ» Моз РФ допоможе створити умови і підготувати внутрішню поверхню матки до майбутньої бажаної вагітності.

Клініка гінекології та нових репродуктивних технологій

ФГБУ «ЛРЦ» Моз РФ

+7 (495) 972-62-84

www.lrcgyn.ru

17 січня 2018 в 17:44  |  Переглядів: 17  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: