Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Якими кольорами засадити палісадник?
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Якими
При створенні палісадника хочеться, щоб квіти в ньому були красивими, яскравими і цвіли весь час. Ще б хотілось, щоб квіти не вимагали серйозного догляду. Тому палісадник засаджуємо за принципом «все гарне й невибаглива».
У магазинах і розплідниках зараз таке розмаїття кольорів, і якщо купувати все, що подобається, то квітів буде занадто багато. Тому потрібно скласти план посадок і продумати, якими кольорами засадити палісадник .
Палісадник є візитною карткою будинку, тому й виглядати це повинно красиво.

Бордюри


Для бордюрів уздовж доріжок добре підійдуть лилейники. Вони бувають різних термінів цвітіння і різних забарвлень. Лилейники можна розбавити листям хости.


Уздовж доріжок добре виглядають квіти монтебрация і агератум. Агератум цвіте майже все літо бузковими пухнастими квітами. Висівають агератум на розсаду на початку квітня. Це однорічна рослина.
Монтебрация зацвітає в кінці літа, викидаючи стрілки з помаранчевими кольорами. Монтебрация не переносить холодних зим і її клубнелуковици потрібно викопувати і зберігати, як гладіолуси.

Як вибрати квіти для палісадника


Якими кольорами засадити палісадник? Найбільш ранні весняні квіти, які можна посадити в палісаднику - гіацинти. Гіацинти володіють ще і прекрасним ароматом. Гіацинти - цибулинні рослини і на зиму їх треба викопувати.
В середині палісадника посадіть є водозбори, рудбекія, лаватеру, мальву.
Є водозбори налічують понад 120 видів, що розрізняються за забарвленням і висоті. Ці квіти самі по собі можуть створити клумбу.

Є водозбори легко розмножуються діленням куща або насінням, які сіють відразу після збору. Навесні потрібно тільки прорідити посіви.
Рудбекія додасть сонечка у вашому палісаднику своїми яскравими солнцеподобними квітками. Рудбекія легко розмножується насінням, яке висівають навесні відразу в грунт на потрібне місце.
Лаватера - дуже невибаглива однорічна рослина. Цвіте лаватера з липня по вересень граммофончиками білого, рожевого, або пурпурного кольору. Сіють лаватеру насінням навесні у відкритий грунт.
Мальва зовсім не вибаглива у догляді. А різноманітність кольорів і фарб, може вас зсмувати. Своєчасний полив і сонце - ось все, що їй потрібно. Сіють мальви відразу на постійне місце навесні, але цвітіння настає тільки на другий рік.
Походіть по магазинах і притулках, посміться, якими кольорами можна засадити палісадник . Їх існує неймовірна кількість.
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: