Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Яких дітей більше люблять батьки?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Якщо тато бачить, що дитина сильно на нього схожий, то він починає безпосередньо цим пишатися, говорити, який він чудовий і так далі.Жоден папа не здатний розділити свою любов порівну до дітей, якщо один схожий на маму, а інший на папу.Він стане більше приділяти свою увагу того, хто його копія, сам не підозрюючи того, що обділяє увагою свого іншої дитини.У батьків немає материнського інстинкту, тому їм ніколи не пізнати відчуття жінки, її почуття до дітей.

Яких дітей більше люблять батьки?

19По реальному житті видно, і навіть доводять багато вчених, папи проявляють підвищену любов до тих дітей, які дуже на них схожі.Подібність може бути як зовні, так і всередині людини, незалежно від усього, батьки бачать пряму мету, яку бережуть і супроводжують по всій життєвій дорозі.Чим активніше дитина наслідує тата, тим більше радіє батько, гірше маленької дитини.Саме в даному випадку мама отримує постійні догани по вихованню, адже батько вважає, що вона неправа.Ще він приділяє весь свій вільний час малюкові, гуляє з ним, ходить до секції, супроводжує до садка, школи і так далі.Це може бути дівчинка з татовим характером або син, який схожий зовні на батька.

Роль батька у вихованні дитини

17Роль батька у вихованні дитини насправді дуже важлива, тому що від неї залежить повне формування особистості дитини.Але, на жаль, як показує практика, більшість батьків приділяють дуже мало часу своїй дитині, в цілому, це близько півтора місяця на рік.В результаті, малюк перестає успішно вчитися, починає вести самостійний спосіб життя, тому що йому не дали того, що повинен давати чоловік своїй дитині.Виховання мами це одне, а от виховання батька — це зовсім інше, він знає багато фактів, які не відомі матері, внаслідок чого вона при всьому бажанні не зможе пояснити багато чого дітям.Так само часто потрібні жорсткі заходи покарання, коли дитина зовсім перестає слухатися, тут допомогти може тільки тато.

15Повноцінна особистість сформується лише після того, як в житті малюка почне приймати участь батько, причому, починати краще з грудного віку.В цьому плані і мама буде відпочивати, і дитина щасливий, тому що буде отримувати увагу обох батьків.Чоловік відмінно здатний впоратися з малюком, навчаючи при цьому його правильно і швидко розмовляти, тому що вони ніколи не перекручують фрази, не сюсюкаються, а кажуть все чітко і прямо.Ще важливим моментом при вихованні сина є роль батька, тому що саме в статевому дозріванні важливо правильно підготувати сина до того, що він стане чоловіком у всіх сенсах цього слова.Так само, завдяки батьківському вихованню, дитина зможе легко відійти від мами в будь-який момент, коли це знадобиться, будь то перехід у доросле життя, або втрата взаємин.

Поради батькам у вихованні дітей:

  1. Р12оловніше, потрібно втягуватися в життя малюка з самого народження – сповивати, годувати, переодягати, сидіти, надалі займатися розвитком мовлення, моторики.
  2. Тримати чітко своє слово, позицію, головне, ні в якому разі не брехати, інакше дитина почне наслідувати всім вашим діям, в результаті буде складно.
  3. Не показувати втому, навпаки, проявляти мужність, відвагу, щоб дитина бачив справжнього батька-героя.
  4. Вчити поваги з дитинства, в першу чергу, мами, старших.Це головна щабель виховання, яка формується на початкових етапах.
  5. Не зриватися через дрібниці, потрібно строго утримувати позицію.До хлопчакам варто бути трохи суворіше, але не обділяти добротою і ласкою, до дівчат м'якше, але з твердою позицією.
  6. Необхідно вислуховувати свою дитину до кінця, потім давати повчальні поради, щоб малюк розумів, що він дорогий не тільки мамі, але і татові.В таких моментах діти починають слухати обох батьків, аналізують ситуацію і приймають рішення самостійно.
  7. Ще поради по вихованню читайте у статті: Естетичне виховання дітей в сім'ї
.
20 січня 2018 в 18:26  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: