Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Які замки варто подивитися у Франції?
Не Зупиняйся | Різне | Своїми руками
У Франції чимало різних замків, але деякі з них особливо красиві і мають цікаву історію.
'Які
Отже, які замки подивитися у Франції?
 • Венсенському замку будувався для французьких королів у далекому XIV столітті. На його місці поблизу однойменного лісу знаходився мисливський будиночок, зведений для Людовика сьомого. За наступні королі його розширювали і добудовували, завдяки чому він перетворився на розкішну резиденцію, в якій провели свої життя кілька монарших династій. Раніше замок оточувався заростями Венсенського лісу, але сьогодні він розташований в рівнинній місцевості і зовсім не схожий на звичну фортеця, так як не оточений водами і не перебуває на піднесенні. І все ж це місце заворожує величчю і таємничістю, завдяки чому приваблює мільйони туристів.

 • Одним з найбільш красивих та популярних серед приїжджих є легендарний замок Версаль : колись він розташовувався в невеликій селі, а сьогодні знаходиться в розкішному паризькому передмісті. Зводилося дана споруда як мисливський будинок Людовика тринадцятого, але поступово розширювалося. А наступний король вклав у нього багато сил, перетворивши в один з найрозкішніших палаців не тільки в Європі, але і у всьому світі. До речі, устатковувався він за новітніми технологіями, тому довгий час вважався зразком. В цьому дивному замку є королівська спальня (саме з неї втекла Марія Антуанетта), величезні кімнати, розкішні сади і Зал дзеркал із створюють оптичні ілюзії дзеркальними арками.

 • Одним з найкрасивіших можна вважати замок Шамбор і такий його статус підтверджують численні фото. Знаходиться він в живописній Долині Луари і серед багатьох інших будівель виділяється не тільки розмірами, але і вельми незвичайним виконанням. Дизайн можна віднести до епохи Відродження, і багато в чому завдяки цьому Шамбор визнаний справжньою перлиною і одним з найкращих прикладів французької архітектури, славиться витонченістю та елегантністю, дивним чином поєднуються з величчю. Спорудження включає більше чотирьохсот величезних кімнат, три сотні камінів, подвійну спіральну сходи і численні куполи, фронтони і вежі, які за обрисами нагадують міський пейзаж.

 • Шенонсо – ще одне чудове втілення епохи Ренесансу, який вражає величністю і вишуканістю зовнішнього виконання і внутрішнього оздоблення. Тут розкішно буквально все: фасади, чудовий декор, вражаючі розміри і розмах, декор та антикварні предмети меблів. Виникло будова на річці Шер в одинадцятому столітті і часто змінювала своїх власників, поки не було подаровано Діані де Пуатьє, яка, до речі, була коханкою самого Генріха другого. Саме ця жінка змогла врятувати замок від неминучого руйнування в часи революції, переконавши гвардію в тому, що він важливий і може використовуватися в торгових цілях (у той час це була єдина переправа через річку на даній ділянці).

 • Перераховуючи самі знамениті французькі замки, варто відзначити такий як Шантійі . Він розташовується на сорок кілометрів на північ від столиці і своїм неповторним зачаруванням привертає величезну кількість туристів. Будова включає дві частини: великий замок і маленький. Останній був зведений в шістнадцятому столітті для Анни де Монморансі, а перший після практично повного руйнування знову відбудували лише в дев'ятнадцятому столітті. Всі споруди оточені чудовим мальовничим парком і складаються з галерей, величезних стаєнь, що займають великі території садів і цілого комплексу кімнат.

 • Чудовий замок Амбуаз розташований у самому серці Долини Луари в невеликому однойменному місті. Це одне з найстаріших споруд, яка була зведена в далекому дев'ятому столітті над протікає поруч річкою Луарой. Але в п'ятнадцятому столітті резиденція з цього місця була перенесена в інше, тому Амбуаз став занепадати і практично припинив своє існування, а значна частина кімнати була знищена. І все ж деякі інтер'єри вдалося зберегти, а після їх реставрації вони придбали привабливий вигляд. Також була приведена в порядок велична стіна з вежами, яка завжди оточувала замок і донині нагадує про далекі часи правління французьких монархів, надаючи особливий шарм всій будові.

 • Шомон . Цей замок має не тільки запам'ятовується і яскравий зовнішній вигляд, але і цікаву історію. Зводили його на залишках старої фортеці у п'ятнадцятому столітті, але потім він був зруйнований Луї одинадцятим, коли той дізнався, що власник замку організував повстання проти монарха. Кілька десятків років потому будова вдалося відновити, і реставрацію очолювала дружина правив тоді Генрі другого Катерина Медічі: вона затіяла реставрацію, яка знову повернула замку красу і зробило його резиденцією для прийому іменитих гостей. Далі власники змінювалися, але в першій половині минулого століття споруда перейшло французькому уряду і стало відкритим для всіх.

 • Кожному туристу, який хоче краще пізнати історію країни, варто відвідати дивовижний замок Пьерфон , який багато бачили на екранах телевізорів (це місце часто стає мальовничій майданчиком для зйомок різних шоу). Будова в дванадцятому столітті було зведено на пагорбі, з якого відкривається гарний вид на невелику, але дуже мальовниче село. Кілька століть потому його облягав кардинал Рішельє, і він залишив після себе руїни. Але Наполеон Бонапарт вирішив відновити і модернізувати Пьерфон. У підсумку замок придбав розвідний міст, безліч мебльованих кімнат, підземний склеп з останками деяких монархів, довгі коридори і численні башти, а також розкішний внутрішній двір.

 • Анжерский замок багато французи називають не інакше як національне диво. І він дійсно дивний. По-перше, унікальне місце розташування: це освічена зі сланцевих порід і підноситься над річкою Мен пагорб. По-друге, з самих давніх пір споруда розцінювалося як один з найбільш важливих стратегічних об'єктів. По-третє, замок змінив декілька власників і часто змінювався. Так, спочатку граф Жоффруа звів величезну має хитромудру п'ятикутну форму споруда. Але пізніше захопив територію король Філіп 2-ой прийняв рішення переобладнати будівлю, а також зміцнити його для захисту від набігів. Продовжував вдосконалювати і доповнювати замок вже Людовик другий, а його син вирішив дотриматися традиції і звів розкішний квітник, а також зробив більш надійними стіни.

 • Мон-Сен-Мішель – це не просто замок, а ціла величезна фортеця у вигляді могутнього підноситься над річкою Кюснон острова. І якщо вам пощастить побувати на відпочинку у Франції, то неодмінно погляньте на це величезна споруда, розташована прямо на восьмидесятиметровій скелі на кордоні Нормандії з Бретанню. До речі, назва дослівно перекладається як «гора святого Михайла». Із спорудженням замку пов'язана легенда, згідно з якою до одного з французьких архієпископів у снах був сам архангел Михаїл, який просив на скелі спорудити фортецю, що панувала над рівнем моря. Порахувавши сон віщим лише на третій раз, служитель церкви приступив до будівництва. І хоча на сьогоднішній день початкові обриси не збереглися, велич і унікальність будови залишаються колишніми.


 • Це були найцікавіші французькі замки, заслуговують на увагу туристів.

  20 січня 2018 в 15:09  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
  Читайте також: