Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зупинити газовий лічильник
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
Як зупинити газовий лічильникЦіни на природні ресурси зростають з кожним днем і народ намагається економити всіма доступними способами. Вода, газ, світло - такі необхідні а кожному домі, тільки от іноді їх вартість з'їдає хорошу частку доходу сім'ї. Винахідливість наших Кулібіних не має меж, адже деякі види лічильників можна призупинити і повністю зупинити за допомогою магніту.

Економний помічник

Неодимовий магніт допоможе вам скоротити витрати на комунальних платежах. Даний товар став досить популярним серед споживачів, в силу своїх цікавих властивостей. В залежності від моделі лічильника, можлива його повна зупинка або часткове призупинення. Згідно з інформацією продавців магніту, повна зупинка відзначена у роторних моделей наступних виробників: Омега РЛ, Новатор, NOVATOR РЛ, Ямпіль , Арсенал , NOVATOR РЛ. Серед мембранних моделей магніт працює з лічильниками таких компаній: NPM G4, Elster BK G4-G6T, BK-G4, Gallus Schlumberger G4 (c 2000г.в.). Також є моделі, роботу яких неможливо скоригувати з допомогою неодимового помічника: СГМН-1, Візар G6, Gallus 2000 Itron (після 2011г.в.), СГК (Володимир), Metrix, Октава, Premagas G6. Різні моделі вимірювальних пристроїв вимагають різних магнітів, адже потрібна різна сила відриву. У деяких випадках сила відриву повинна досягати 200 кілограмів. Магніт дуже просто встановити, його потрібно всього лише прикріпити до корпусу. У деяких видеоинструкциих корпус лічильника модифікує для успішного застосування неодиму. У таких випадках потрібно бути обережним, адже можна отримати штраф від газової служби.

Спроба зупинити лічильник g4 npm

Багато інтернет-ресурси пишуть, що дану модель лічильника неможливо уповільнити або зупинити. На жаль, не встановлено, з якого року конструкція даного виробу змінилася. У списку на вище згаданому ресурсі npm g4 числиться, а процес його обліку піддається коригуванню. Головна умова - металеві частини облікового механізму. Останнім часом ці лічильники поставляються з пластмасовими деталями, а відповідно магніт безсилий.

ДоказВисновок - модель з металевою начинкою можна зупинити, але якщо у вас встановлена саме така. В іншому випадку можна змінити на інший лічильник, до якого можна застосувати неодимовий магніт.
18 січня 2018 в 11:05  |  Переглядів: 15  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: