Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити трейлер до власного відео
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Сьогодні відео не знімає хіба що лінивий — практично у всіх є камери в тому чи іншому вигляді (найчастіше — в смартфонах), але немає розуміння, що потім робити з відзнятим матеріалом. На допомогу тобі поспішає заступник головного редактора men's Health Антон Іванов. Фото 1 - Как сделать трейлер к собственному видео

Коли у мене з'явилася перша відеокамера (а було це сильно раніше появи у мене першого комп'ютера і вже тим більше Інтернету), мені здавалося, що світ перевернувся. Я став знімати все підряд і навіть розродився двома фільмами жахів. Втім, зараз я розумію, що більше страху на глядачів наводили не ці 10-хвилинні «хоррори», в яких рев монстра я озвучував з допомогою свого пуделя, а багатогодинні відео-звіти про відпустки.

З тих пір минуло майже двадцять років, і камери тепер є в будь-якому смартфоні, проте одне залишилося незмінним: рішуче незрозуміло, що робити з відзнятим матеріалом.

Він накопичується, його ніхто не дивиться і єдине, що обнадіює, — це примарна надія: настане час (на пенсії?), коли буде приємно ще раз пережити солодкі моменти поїздки в Туреччину.

Багато вирішили просто перестати знімати, але у мене є ідея трохи краще — перелопатити свій многогиговый архів в короткі ролики, трейлери, які можна викладати в Facebook, Instagram або YouTube. У такому форматі глядачам подужати їх буде значно простіше, причому, зробити це сьогодні можна, навіть взагалі не вміючи монтувати.

Ось, наприклад, ролик, який я зробив тільки що за півгодини:

Секрет у додатку iMovie, яке доступне для комп'ютерів Apple, а також всіх тих iPod, iPad та iPhone, які працюють на операційній системі iOS. Причому в даному випадку я навіть не буду детально розбирати всі можливості програми, а зупинюся на одній, але зате, напевно, найефектнішою — створення трейлерів.

В iMovie «зашиті» шаблони відеороликів, зроблені за аналогією з трейлери фільмів, які показують перед сеансами в кінотеатрах. Все, що потрібно від тебе, — це вибрати найбільш підходящий варіант (в залежності від стилю оформлення, тривалості відео і числа героїв) і зібрати його по максимально зрозумілою інструкції.

.
21 січня 2018 в 10:40  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: