Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити розсадочні картки своїми руками на весілля
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Звичайно, в магазинах і весільних салонах є безліч варіантів дорогих і не дуже розсадження карток для весілля. Якщо варіанти вам не підходять, то не впадайте у відчай. Сьогодні ми розповімо вам, як зробити розсадочні картки своїми руками на весілля . Ось кілька ідей, а далі - справа за фантазією.

Як зробити розсадочні картки з паперу


Самий простий спосіб, як зробити розсадочні картки на весілля - купити кольоровий картон, що підходить за кольором до колірній гамі вашого весілля, зробити трафарет і вирізати розсадочні картки. Це можуть бути сердечка, квіточки, метелики. Красивим каліграфічним почерком з вензелями підписати картки. І ось перед вами розсадочні картки для весілля своїми руками.
'Як
Ще один варіант - медальки з крепованого паперу. Купіть крепированную папір двох або трьох різних кольорів, розріжте на смужки завдовжки 50 см. Ширина смужок різних кольорів повинна відрізнятися, найбільша ширина - 5 см, наступний колір трохи вже. Смужки зберіть гармошкою, сформуйте квіточку та скріпіть степлером в середині. Квіточки різних кольорів накладіть один на одного і з'єднайте клеєм. Тепер залишилося в центр кожної медальки прикріпити кружечок з іменем гостя. Ми практично все доробили.


Як зробити розсадочні картки з підручного матеріалу


'Як
Дуже просто можна зробити розсадочні картки своїми руками з коктейльних парасольок. До ніжці парасольки прикріпіть стрічку або тонку смужку паперу з іменем гостя. Так само можна зробити розсадочні картки з найкрасивіших метеликів, які продаються в квіткових магазинах.
Цікаво виглядають картки з невеликих шишок або з фруктів.
Для весілля в гангстерському стилі підійдуть картки, зроблені з гральних карт, а для піратської весілля - у вигляді чорних міток.
З маленьких букетиків сухих квітів можна зробити картки, зв'язавши їх красивими стрічками з іменами гостей.
'Як

Фігурки орігамі з написаними яскравим фломастером іменами неодмінно оцінять ваші гості.
Якщо ви граєте весілля восени, то красиві осінні листя можуть послужити рассадочними картками.
Ідей, як зробити розсадочні картки для весілля своїми руками, безліч. Головне докласти трохи зусиль і фантазії.

Як зробити розсадочні картки на весілля, відео урок


Посміться це коротке, але дуже пізнавальне відео.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: