Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити прихвати для штор своїми руками.
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Штори самі по собі є елементом декору приміщення. Але чи так вони хороші? Може, варто задуматися про прикрасу штор своїми руками? Прихвати (подхати) - це стрічки, які можуть бути з будь-якого матеріалу, які притримують штори і доповнюють їх додатковим прикрасою. Якщо ви не знаєте, як зробити підхоплення для штор своїми руками давайте поміркуємо, з чого їх можна зробити. Це може бути гарно вишита стрічка з того ж матеріалу, що і штора, м'яка іграшка, букети в'язаних квітів, намисто, квіти на магнітах і т.д. Як бачите, варіантів досить багато, тут є з чого вибрати. Отже, тема нашого сьогоднішнього майстер клас - підхоплення для штор своїми руками.
'Як

Матеріали:


Стеклярус або гудзики;
Шнур;


Металевий дріт.

Як зшити прихвати для штор своїми руками


Для того, щоб зшити прихвати для штор своїми руками, вам потрібно зробити підвіску з бусинок. Візьміть дріт 40-50 см, складіть навпіл, відзначте середину. Тепер беремо велику намистину до наміченої точки, прокручуємо пару раз, щоб закріпити, одягаємо на обидва кінця кілька намистин, краще одягати різного кольору, щоб надати недбалості.
'Як
Тепер приєднуємо отриману підвіску до джгуту. Закручуємо дріт, обрізаємо зайве. За таким же принципом виготовляємо ще кілька підвісок, бажано різної довжини. Закріплюйте їх окремо, щоб вони не заважали один одному. Прикріпіть кільце до стіни і прикріпіть до нього вийшов підхоплення. Така прикраса штор своїми руками додасть кімнаті більш багатий вигляд.

Як зробити прихвати для штор з іграшок


Як зробити прихвати для штор своїми руками з іграшок? Для цих цілей вибирайте іграшки з довгими ручками, щоб здавалося, що іграшка обіймає штору. Можна вставити в лапки магніти і прикріплювати або зшити ручки разом і прикріпити їх до стіни за допомогою кільця або гачка. Такий вид підхоплення порадує вашого малюка і додасть його кімнаті ще більше дитячої наївності.

'Як
Другий варіант підхоплення з іграшкою. Підготуйте відповідну стрічку для підхоплення. Закріпіть посередині іграшку, кілька бубончиков і пензликів. Прикріплюємо до стіни і готово. Підбирайте однакові або схожі іграшки, так буде виглядати симпатичніше. Тепер ви знаєте, як зробити підхоплення для штор своїми руками, тому не потрібно буде купувати їх у магазині.

Підхоплення для штор відео


Про те, як зробити своїми руками підхоплення для штор відео теж є. Насолоджуйтесь і пробуйте робити самі!
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: