Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити квіти з пластикових пляшок своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Квіти прикрашають наше життя, приносять радість і насолоду. Квіти можуть бути не тільки живими, але і штучними. З чого ж виготовляють такі квіти? З різних матеріалів: тканини, паперу, непридатних матеріалів і пластику. Сьогодні ми навчимо вас, як зробити квіти з пластикових пляшок своїми руками. Для цього потрібно взяти пляшки різних кольорів, які застосовуються для виготовлення виробів.
Найчастіше використовують великі пляшки, де багато рівного місця.
'Як

Квіти з пластикових пляшок своїми руками - майстер клас


За допомогою маркера малюємо на пляшці пятилестковий квітка і вирізаємо. По центру кожної пелюстки робимо згин. Для того, щоб надати пелюсткам природної форми і злегка загнути, потрібен джерело вогню. Це може бути запальничка, свічка або конфорка. Квіти тримаємо над вогнем не довго, щоб не перестаратися. Відстань має становити приблизно 3 см. Для складання такого квітки потрібно кілька таких заготовок. З'єднуємо їх між собою за допомогою клею.


'Як

Гарні квіти з пластикових пляшок на прикладі лілії


Є ще один варіант - лілія. Для виготовлення потрібно взяти дві двох літрові і одну півтора літрову пляшку. Кришку теж викидати не потрібно. Заготовки повинні виглядати наступним чином. Дволітрова пляшка зрізається навпіл, а дві інші в районі «лійки», приблизно 1/3 пляшки. Залишаємо тільки верхню частину. Нарізати пелюстки, з проміжками між ними. Від великої частини відрізаємо горло і відгинаємо в сторони пелюстки. Теж проробляємо з другою дволітрової заготівлею, а у третьої не загинаємо пелюстки. Збираємо деталі, зовні довгі пелюстки, потім друга дволітрова і посередині півтора літрова частина.
'Як
Просовуємо в центр відрізане горло і знизу накручуємо пробку. Для середини квітки візьміть смужку з центру пляшки, наріжте смужками, не доходячи до краю. Зберіть в рулон і склейте. За допомогою фарб з балона фарбують квітка і середину, з'єднуємо. Листя краще виготовити з лінолеуму. Квіти з пластикових пляшок можуть бути різними, є ще велика кількість варіантів, творіть.
Тепер ви знаєте, як зробити квіти з пластикових пляшок своїми руками.

Відео урок "квіти з пластикових пляшок"


Спеціально для вас, шановні читачі, ми зробили подборочку цікавих відео уроків Квіти з пластикових пляшок своїми руками . Дивіться і насолоджуйтеся.


А ось ще один чудовий відео урок.

І наостанок:
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: