Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити квіти з паперу своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Сьогодні ми навчимо вас, як зробити квіти з паперу своїми руками . В даний час велика кількість людей захоплюються різними хобі. Одні плетуть з газетних трубочок , інші використовують для виробів пластикові пляшки , треті валяють вовна тощо Давайте розглянемо, як зробити квіти з паперу своїми руками у домашніх умовах.

Прості і красиві квіти з паперу своїми руками


Квіти з паперу своїми руками можна використовувати для прикраси будинку, банкетних залів, створювати цілі композиції. Існує кілька способів, які допоможуть створити чудові букети, панно і картини. Розпишемо покроково, як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах. Для виготовлення троянд з креповой папери знадобитися тонкий дріт. Довжину стебла відміряємо за власним бажанням. З одного боку «стебла» за допомогою клею потрібно намотати жовту папір.
'Як


Як зробити квіти з паперу своїми руками: до жовтого кольору чудово підійде рожевий і червоний кольори. Тому візьмемо креповую папір, складемо в 12 разів і виріжемо пелюстки. За допомогою клею формуємо бутон навколо жовтого паперу. В завершенні роботи можна взяти зелену папір і обмотати стебло. Листя кріпимо до стебла. Для створення повної композиції необхідно виготовити кілька кольорів і поставити у вазу. Малюємо спіраль і вирізаємо, склеюємо в бутон.

Квіти з паперу, техніка орігамі


'Як
Для того, щоб зрозуміти, як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах в стилі орігамі, потрібно познайомитися з цією технікою ближче. Тут безліч способів виготовлення самих різних кольорів. Виготовимо тюльпан. Потрібно взяти квадрат паперу, скласти навпіл, перетворюючи в трикутник. Далі виконуємо згини по діагоналі 2 рази. Складаємо в прямокутник, а поздовжні згини йдуть всередину. Повинен вийти трикутник зі складками всередині. Тепер потрібно відігнути куточки верхнього шару наверх, перевернути і повторити.
'Як

Далі потрібно відігнути перший кут так, щоб вийшов ромб зі складками в центрі. Тепер потрібно перевернути і повторити. Загинаємо правий кут до центру, а лівий внапуск. Перевертаємо і повторюємо. У висновку потрібно надути тюльпан і красиво відігнути пелюстки. Стебло може бути з паперу або волосіні.
Тепер ви знаєте, як зробити квіти з паперу своїми руками в домашніх умовах.

Відео квіти з паперу


На цьому відео квіти з паперу робляться буквально за 5 хвилин. Дивіться цікаве відео про квіти з паперу своїми руками.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: