Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити фату для дів-вечора
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Наречена, коли затіває провести дівич-вечір напередодні весілля, щоб попрощатися з колишнім життям і незабаром стати законною дружиною, хоче виділятися серед подруг. А що її виділить? Неодмінний атрибут вступу в нове життя заміжнього життя - фата нареченої. Сьогодні доведемо вам, що красива фата на дів-вечір своїми руками - не мрія, а реальність.
Як зробити фату для дів-вечора
Дів - вечір-хоч і сумне свято, все ж його намагаються зробити веселим. Саме для того, щоб прогнати смуток нареченої.


Цікавим атрибутом нареченої дівич може стати мініатюрна фата. А ось як зробити фату для дівич - треба ще подумати.

Фата з фатину на дів-вечір своїми руками


Зробити її можна зі спеціальної тканини «фатін». Придбати тканину можна в магазинах тканини, це не проблема. Купуємо півметра тканини, ширина полотну 3 метри. Розрізаємо навпіл, отримуємо два полотна шириною 15 метри, довжиною 05 метра. Накладаємо одну на іншу. Присбариваем по всій ширині. Можна пришити атласну стрічку і закріпити наше виріб на волоссі за допомогою шпильок-невидимок.
'Як

Як зшити фату на дів-вечір


Виріб можна «посадити» на металевий обідок, який в свою чергу кріпиться до волосся за допомогою різноманітних шпильок. При цьому треба мати на увазі, що такого роду прикраса добре кріпиться і виглядає на пишних густих волоссі.

Фата для девишника для короткої стрижки


А якщо коротка стрижка і волосся зовсім не пишні? Як зробити фату на дівич-вечір для короткої стрижки? Можна сплести нехитре виріб з бісеру, прикріпити його до дроту, щоб тримало форму, і з допомогою невидимок зміцнити на голові. Оскільки бісер сам по собі дуже красиво виглядає, тканина навіть не знадобиться. Тим більше що багато наречених в даний час взагалі фату не використовують, а замість фати вплітають або прикріплюють до волосся вироби з бісеру, штучних квітів. Виглядає нітрохи не гірше, ніж фата.
Як зробити фату для дів-вечора
Є ще спобличчя як зшити фату на дів-вечір своїми руками. Такий спосіб підійде у випадку, якщо ваш дівич-вечір налаштований на жартівливу хвилю. Взяти шматочок звичайного тюлю, зробити з нього бант або квітку (у кого що вийде) і прикріпити до волосся нареченої. Якщо фату прикрасити бісером - вийде взагалі краса!
Якщо ви все ж вирішили, що наречена на дівочій вечірці буде у фаті, то питання про те як зробити фату для девичникв, ви вирішите. Головне - не створюйте проблем, робіть те, що можете, і як можна простіше.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: