Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як зробити брошку своїми руками
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Всі жінки люблять прикраси, будь це сережки, кільця, намиста, брошки і т.д. Сьогодні ми розповімо, як зробити брошку своїми руками, адже навіть купивши якусь річ, іноді доводиться самостійно щось доробляти і переробляти.

Майстер клас як зробити своїми руками брошку


Брошки своїми руками, зроблені в домашніх умовах, унікальні і неповторні. Сьогодні ми навчимо Вас, як зробити брошки своїми руками. Для того, щоб зробити красиві брошки своїми руками , потрібно мати тільки час і трохи фантазії. Незначний аксесуар може доповнити образ або навіть змінити його. Ці невеликі дрібнички можна робити навіть із самих несподіваних речей. Наприклад, трояндочки-брошки з блискавок.
Підготуйте саму звичайну блискавку, яка вставляється в брюки, куртки, кофти, сумки і т. д.
Як зробити брошку своїми руками

Матеріали для брошки своїми руками


Нитки;
Голки;


Гарячий пістолет (для припаивания шпильки і страз) ;
Шпилька;
Ножиці;
Бісер;
Стрази;
Стрічки різних кольорів;
Блискавка.
Виберіть блискавку з залізними зубчиками, щоб вона відрізнялася і мала вигляд золотою або срібною обробки. Короткі блискавки краще не брати, візьміть достовірніше - в районі 35 см.

Як зробити брошку своїми руками у вигляді квітки троянди


Почнемо наш майстер-клас "як зробити брошка квітка з тканини". Беремо блискавку і расстегиваем її майже до кінця, залишаючи 2-3 см нерозкритими, щоб половинки блискавки не розпалися. Кладемо її на стіл, тепер укладаємо одну із смужок на решту нерасстегнутий ділянка як вушко бантика, тільки стежте, щоб зубчики були зовні. Потім беремо іншу смужку і укладаємо так само, у нас виходить бантик, тільки з різних частин замку. Після цього знову беремо першу смужку і формуємо вушко і укладаємо його перпендикулярно двом готовим. Після цього ту ж смугу формуємо вушко і кладемо навпаки. За цим методом укладаємо першу смужку, а другу не чіпаємо. Вже після того, як перша смужка повністю покладена беремо другу смужку, згортаємо її в трубочку і розміщуємо в центрі композиції.
Як зробити брошку своїми руками

Урок, як зробити брошку своїми руками


Закріпіть пелюстки з допомогою стібків або за допомогою гарячого пістолету. В результаті у нас виходить пишний бантик як на подарунок. Можете прикрасити його бісером або додати пелюстки, зроблені за таким же принципом, тільки з стрічок. З виворітного боку прикріплюємо шпильку.
Є і другий варіант трояндочки. Розкриваємо блискавку повністю, щоб вийшли дві окремі смужки. Беремо одну з них і скручуємо в трубочку, тільки не туго. Зубчики - це пелюстки нашої троянди, можемо їх дещо розкрити. З іншого боку фіксуємо бутон з допомогою голки і нитки. Центр прикрасьте великий намистиною, закріплюємо шпильку і розочка готова.
Такі квіточки зроблять одяг більш жіночною. Тепер ви знаєте, як зробити брошку своїми руками в домашніх умовах.

Брошка своїми руками відео


На цьому відео брошки своїми руками роблять самі разнообразие, приємного вам перегляду відео.
18 січня 2018 в 14:06  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: