Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як знову стати бажаною після пологів
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Своїми руками
'Як
Зайву вагу після вагітності - це нормально. Інше питання, як знову стати бажаною після пологів ? Не варто дуже переживати із-за не влаштовує вас ваги. Поява зайвих кілограм починається ще під час вагітності, коли організм накопичував поживні речовини для малюка, який харчувався у той час разом з вами. Кращий спосіб відновити форму - годування груддю. При цьому карапуз буде «витягувати» з вашого організму найнеобхідніше.
Лактація сама по собі корисніше всяких сумішей в баночках, так як молоко виробляється інсмідуально для кожного малюка.


Відносини з чоловіком


Не виключено, що після пологів відносини з чоловіком стануть трохи напруженими, але не варто робити серйозних кроків, таких, як розлучення. Ситуація тимчасова і залежить від того, чи знаєте Ви, як знову стати бажаною після пологів , тому варто просто потерпіти і залучити чоловіка до спільної турботи про немовля.
Звичайно, жінці важко після родового процесу, тому допомога чоловіка буде як ніколи до речі. Розмовляйте з чоловіком про майбутню відповідальності ще задовго до пологів, щоб він уже знав, чого чекати і як допомогти.
Не забувайте, що після пологів чоловікові теж необхідна увага. Не варто постійно перебувати поруч зі сплячою дитиною. Ляжте, відпочиньте або побудьте з чоловіком наодинці. В деякому сенсі чоловіки починають ревнувати до новонародженим, тому не варто повністю переключатися на дитину. Розмовляйте з ним про проблеми, залучайте в гру з малюком.

Півгодини для себе


Не думайте, що жінці після пологів подобається ходити вдома в халаті, це відбувається від безвиході. Дитина постійно забруднює одяг, після пологів не повернулася гарна фігура, немає часу для себе. Попередьте чоловіка про те, що вам потрібно зайнятися собою, не цілий день, а 20-30 хвилин буде цілком достатньо. Запишіться на фітнес або просто бігайте в парку.
У чоловіка все одно залишається бажання до вас, тому постарайтеся зберегти почуття, зробивши для цього не так багато. Докладіть зусиль, так як знову стати бажаною після пологів цілком реально. Задумайтеся вже зараз про подальших відносинах, адже зовнішність все ж важлива. Привабливість надає відносинам тієї ж колишньої романтичності, але з невеликою зміною у вигляді сімейних уз.
Навчіться, як знову стати бажаною після пологів, адже динамічність відносин та їх гармонійність залежить і від вас.
18 січня 2018 в 14:08  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: