Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як змусити людей тебе любити?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія
Розповідаємо, як зробити так, щоб оточуючі сприймали тебе з таким же захопленням, що і твій пес. Фото 1 - Как заставить людей тебя любить? Американський футболіст Камерион Уимбли тренується зі своїм псом Йоги.
І не тому, що мужики з ним не грають

Коли я приходжу додому, мої джек-рассел-терьерши так радіють, що одна дрібно тремтить, а інша катається по підлозі і пісяє від надлишку почуттів під себе. Після печива у вигляді кісточок я для них — самий прекрасний об'єкт в цьому світі.

А тепер подивимося на людей. Моя благовірна давно перестала тремтіти тілом, зустрічаючи мене після роботи. Кращий друг привітав з днем народження через «Фейсбук». Ну і так далі.

Що ж таке, чорт візьми, бачать в мені собаки, що недоступно моїм близьким? Стверджувати, що тварина обожнює будь-якого, хто його годує, — примітивний підхід. Мені хотілося б думати, що мої собаки — щось більше, ніж просто велелюбні паразити. Якщо б вони вміли говорити, я впевнений, що епітети «щедрий, добрий, надійний, ніжний, сильний, розумний, справедливий, прощає, успішний, високий і статний природжений лідер» так і сипалися б із собачої мови в розмовах про мене.

Так, я такий. І ти такий. Так чому ж твої близькі, друзі та колеги при зустрічі з тобою не втрачають контроль над сечовим міхуром? Зробимо нехитра логічне умовивід — мабуть, тому, що ти не ставишся до них, як до собак. Варто спробувати, я думаю. Я дам тобі кілька порад, і у цьому мені допоможе Стенлі Корен — професор Університету Британської Колумбії, автор книги «Народжений гавкати» та експерт з психології собак (уяви собі, є і така професія).

Пес думає, що ти:Покажи це людям

Відповідальний і надійний

Тримай обіцянки


Твоя собака знає: що б не сталося, вранці ти вийдеш з нею гуляти, і вона не зробить калюжу на підлозі. Люди, з якими тебе зводить життя, точно так само хотіли б покладатися на тебе. Вони всі, чорт візьми, сподіваються, що хтось буде для них якорем під час шторму. Якщо вже ти обіцяв доньці бути вдома в 8 годин вечора, щоб познайомитися з її безглуздим дружком, — не здумай заскочити перед цим з колегами в бар і з'явитися додому помітно напідпитку з запізненням на півтори години. Якщо ти погодився здати звіт рівно через тиждень — зроби це у що б то не стало. З дрібних розчарувань народжується велике небажання мати з тобою справу. Приходь вчасно і тримай обіцянки. Або чесно не обіцяй того, що не зможеш виконати.

Пес думає, що ти:Покажи це людям

Добрий

Даруй задоволення


Ти адже іноді, підкоряючись раптовому пориву, даєш собаці шматочок собачого печива — і сам радієш тому, з яким задоволенням він їм хрумтить. Купи морозиво племіннику, доброзичливо прокоментуй удачу колеги. Постійно грызешься з тещею? Зроби комплімент запаморочливій начесу на її голові. Або сдайся в суперечці з нею про щось незначне, від тебе не убуде. Тільки дивись не перестарайся. Ніяких раптових кольорів. Чого доброго, стара перечниця вирішить, що ти подбиваешь до неї клинці.

Пес думає, що ти:Покажи це людям

Ніжний

Гладь їх частіше


Перед відходом на роботу ти частенько треплешь пса по холці і сам отримуєш від цього задоволення. При цьому ти опираєшся платонічним обіймів і поцілунків з подругою — мовляв, не терплю «телячих ніжностей». А ти чув що-небудь про окситоцині, гормоні прихильності? Дотики викликають викид цього гормону в кров. Пристаючи до тебе з обіймами в ліфті, дружина просто працює над тим, щоб краще до тебе ставитися. Ти проти? Звичайно, немає. Обіймай і цілуй свою жінку, своїх дітей, своїх батьків. Результат здивує і порадує тебе.

.
21 січня 2018 в 11:11  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: