Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як засолити папороть орляк
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Як засолити папороть орляк? Сьогодні ми навчимо вас цій. У природі існує понад 10000 видів папороті. Страви з папороті дуже популярні в східній кухні, особливо в Японії. Солоний папороть зараз можна зустріти і в наших магазинах, і в крамницях, де торгують корейськими соліннями. А як засолити папороть в домашніх умовах?

Як засолити папороть орляк в домашніх умовах


Їстівних видів папороті всього два. Цей вид папороті легко відрізнити від усіх інших видів, так як він не утворює кущів. Його листки ростуть поодинці і пов'язані вони тільки під землею довгим кореневищем. Листя папороті орляка дуже великі, черешки у підстави чорні і осінь жорсткі. Черешок папороті називається рахіс, а лист - вайя. У перекладі «ваія» - це пальмова гілка. Дуже точна назва. Листя папороті дійсно нагадують листя пальми.
'Як


Як засолити папороть орляк: у їжу вживають рахиси папороті, зібрані ранньою весною, коли аркуш ще не розкрився і звернуть в улиточку. Пагони рахиса відламують біля самої землі. У сирому вигляді пагони папороті отруйні, тому їх або відварюють, або солять.

Засолювання папороті орляка своїми руками


Для засолювання папороті беруть банку або бочку, вистелену поліетиленовим пакетом. На дно засипають сіль, потім кладуть папороть, потім знову сіль і так далі. Верхній шар повинен бути з солі. Зверху кладуть гніт. Розрахунок солі такий: на 10 кг папороті йде 4 кг солі. Через три тижні розсіл сливають, а папороть перекладають в іншу бочку за такою ж схемою, але солі беруть набагато менше. На 10 кг папороті - 1 кг солі. І знову ставлять під гніт на три тижні. Як засолити папороть орляк своїми руками? Для третьої засолювання готують розсіл: на 10 л води - 1 кг солі. Папороть заливають розсолом і залишають ще на три тижні. Солоний папороть виварюють кілька разів у воді, щоб прибрати зайву сіль.
'Як

Як засолити папороть страусове перо в домашніх умовах


Це ще один вид їстівного папороті. Він схожий на звичний нам папороть, але дуже потужний, іноді виростає до двох метрів. Ще він відрізняється формою куща. Листя ростуть по колу від кореневища, схожого на цибулину.

Як засолити папороть страусове перо своїми руками? Солять у папороті страусове перо також рахиси, але збирають їх, коли равлик вже почала розвертатися. Спосіб засолювання такий же, як і у орляка.
За смаком орляк і страусове перо дуже відрізняються. Якщо орляк своїми смаковими якостями нагадує гриби, то страусове перо більше схожий на кольорову капусту.

Як засолити папороть відео


Коротеньке відео "як солити папороть орляк" спеціально для вас.
18 січня 2018 в 14:07  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: