Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як засолити червону рибу в домашніх умовах
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками
'Як
Засолювання червоної риби стає актуальною ближче до великих свят, адже червона риба є своєрідним делікатесом. Вартість замороженої червоної риби менше, ніж солоної, приблизно в два рази. Є вихід - засолювання риби червоної в домашніх умовах .

Інструкція, як засолити червону рибу в домашніх умовах


Для того, щоб приступити до засолюванні риби будинку, потрібно її попередньо вимити і просушити. Відрізати хвіст, плавники і голову. Можна вирізати і подбрюшие, адже воно дуже жирне і не кожен готовий його з'їсти.
'Як


За допомогою гострого ножа рибу потрібно розрізати на дві половини. Видалити хребет і ребра по можливості. Суміш для засолювання червоної риби готують наступним чином. У рівних пропорціях беруть сіль і цукор, додайте спеції за смаком, перець. Все перемішується і цим посипається риба. Потрібно пам'ятати, що існує небезпека не доповісти солі, тому на 1 кг риби потрібно взяти 3-4 столові ложки солі.
Як засолити червону рибу в домашніх умовах:
Береться велика посудина, на дно насипається трохи цієї суміші і одна половина риби відправляється на дно. Риба розташовується шкірою вниз. Її теж посипають приготовленою сумішшю, взбризгивают лимонним соком (його може замінити розведена лимонна кислота), викладають лаврове листя і трави за бажанням (кріп, петрушка).
'Як
М'якоть другої половини обсипається і верху викладається на першу половину риби, шкірою догори і все посипається сумішшю для засолювання. Посудина закривається кришкою і виставляється у холодне місце, можна в холодильник. Але не потрібно виставляти на балкон при морозі. Це традиційний спосіб, як засолити червону рибу будинку.

Засолювання червоної риби в домашніх умовах - це процес, який займає від одного до двох днів, все залежить від розміру риби. Чим вона більше, тим довше триває засолювання червоної риби. По закінченні засолювання червону рибу виймають з розсолу, обмітають від залишків суміші і обтирають серветкою. Зберігається риба протягом тижня. Подавати її можна тонко нарізавши зі шкіркою.
Тепер ви знаєте, як засолити рибу червону у домашніх умовах.

Відео-рецепт Засолювання риби червоної"


Посмившись це відео, ви дізнаєтеся, як засолити червону рибу вдома.
18 січня 2018 в 14:09  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: