Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як вижити в умовах кризи?
Не Зупиняйся | Чоловічі секрети | Психологія

Як вижити в кризу

56Курс рубля змінився, а ваша заробітна плата залишилася на тому ж рівні.Як впорається з цією проблемною ситуацією, як вижити в кризу?

 

 

Як вижити в умовах кризи?

551.Якщо у вас є машина — використовувати її лише з метою заробітку.За основною роботою, або ж подрабатывайте в таксі — вийде чимала економія на бензині.Порахуйте, скільки бензину у вас йде на прогрівання і саму дорогу на роботу.У середньому, ця сума виходить трохи більше, ніж якщо б ви поїхали на таксі, не кажучи вже про громадському транспорті.

2.Мобільний зв'язок сплачуйте без комісій.

3.Ціни на ринку зазвичай знижуються до вечора, коли продавці збираються додому, а залишився товар.Можна й поторгуватися.

4.Купуйте тільки необхідні речі.Це стосується техніки, одягу, прикрас.Якщо чоботи вже не підлягають ремонту, то, звичайно, варто придбати нові, а от треті сережки вам зараз потрібні?

5.Складайте список продуктів, які необхідно купити.Це не дасть вам покласти у кошик зайві продукти, як би красиво і апетитно вони не виглядали.

Як вижити в кризу: поради

1.Гордість ваш ворог

57Якщо склалася ситуація, що в родині не вистачає грошей, то чому б не знайти підробіток? Так, можливо, це буде не сама престижна робота.Але хто має право вас судити, якщо не вистачає грошей на їжу? Нехай ви дипломований спеціаліст з вищою освітою, і деякі види робіт ви вважаєте нижче свого достоїнства, але будьте так ласкаві і подумайте про свою сім'ю.Немає нічого поганого в роботі прибиральниці, соромно — це сидіти в боргах і голодувати.

2.Пробуйте себе

Звичайно чудово, що у вас є робота, але якщо закрадаються думки: «А де б ще взяти грошей», то, думається, не варто обмежувати себе восьмигодинним робочим днем.Шукайте, куди ви можете додати свої сили після роботи.Багато роботи пропонують по інтернету вдома — фрілансери, промоутери, расклеищики оголошень — все це праця, і він оплачується.Пробуйте і серед різних варіантів підробки, з часом, ви знайдете той, який вам до душі, і буде стабільно приносити копієчку.Тільки є одна умова, не можна після першої спроби опустити руки і говорити, що це не підходить.Ще поради ви можете прочитати за посиланням: Як уникнути кризи?

3.Допомога дітей

Діти всі прекрасно бачать і розуміють.Якщо у вас є діти, то, можливо, пора привчати їх заробляти самим на свої витрати.Нехай вчаться економити і розуміють цінність грошей.В житті потім це їм більше згодиться, ніж уміння витрачати гроші батьків.

З чим пов'язаний криза в країні?

53Однозначної відповіді на це питання дати неможливо.Навіть експерти економіки висловлюють найрізноманітніші думки.Наприклад, ось одне з них.Депутат законодавчих зборів Мілонов вважає: криза пов'язана з тим, що в країні виробляється мало товарів, основні товари іноземного виробництва.Тобто, економіка не розвинена, промисловий сектор кульгає, спад виробництва, гроші від продажу природних ресурсів витрачаються на закуп товарів народного споживання, які виробляються за кордоном.А ще, до того ж, тіньовий сектор економіки, ухилення від оподаткування підприємств.А так само політика Центробанку, яка не відповідає реаліям сьогодення і потребує реформ.Начебто все зрозуміло.

.
20 січня 2018 в 17:19  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: