Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як вижити після розлучення?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Як правило, коли пара створює родину, вони розраховують, що уклали союз до кінця життя.На жаль, в силу найрізноманітніших причин сім'ї розпадаються.Як же заспокоїться і жити далі після такої зради? Як прийти до тями після такого стресу? А головне, як вижити самій і підняти на ноги дитину?

Як жити після розлучення з дитиною на руках

47Якщо після розлучення у жінки залишився дитина на руках, то про самоті переживати не варто.Така дівчина ніколи не буде одна.А ось самостійності варто повчитися.Формулювання «виживати після розлучення» передбачає погані матеріальні умови.

В першу чергу потрібна фінансова основа.Подумайте, що може стати додатковим джерелом заробітку, крім мізерного матеріальної допомоги.

Варіанти для тих, у кого матеріальні проблеми:44

  1. Здайте в оренду квартиру, а самі поживіть у батьків.Здайте гараж або дачу, можна навіть здати кімнату в квартирі для підселення.
  2. Віддайте дитину в садок або ясла і почніть заробляти.
  3. Якщо на момент розлучення ви без роботи, то це відмінна можливість, щоб почати будувати свою кар'єру.Докладніше в статті: Де знайти роботу дівчині без досвіду?
  4. Продайте всі непотрібні речі: одяг, яку не носите самі речі, з яких виросла дитина, побутову техніку, якої не користуєтеся.
  5. Якщо дитинка маленька зовсім і немає можливості нікуди його віддати, то пошукайте роботу на дому.виходячи з можливостей.Варіанти: перукар, майстер манікюру, заробіток в інтернеті, телефонні опитування або консультації, мережевий маркетинг.Розгляньте роботу позмінно, наприклад.з графіком добу троє.Щоб добу дитина сидів з нянькою або у батьків, а решту часу з ним були ви.
  6. Відкрийте садок на дому.За певну суму можна наглядати за чужою дитиною, одночасно зі своїм.Це чудовий заробіток при можливості не відлучатися від дитини.

Головне — прагнення і впевненість у своїх силах, а з часом ваша дитина буде пишатися мамою, яка підняла його одна на ноги.

Як вижити після розлучення?42

  1. Запам'ятайте золоте правило психології: «ми страждаємо не по самій людині, а по тому місцю, яке він займав у нашому житті».Задумайтеся над цією фразою.Як тільки ви заповните те місце, яке займав чоловік у вашому житті, ви перестанете страждати.У перший час відмінно допоможе робота, також підробіток або хобі.Тепер годувальник у родині — ви.
  2. Приберіть все, що нагадує про колишнього чоловіка.З очей геть, із серця геть.Перестаньте засипати в футболці колишнього чоловіка і пити чай з чашки, яку він вам подарував на річницю весілля.Тоді ваше життя зможе прийти новий чоловік, коли ви звільните місце для нього у своєму серці, думках і будинку.41
  3. Ніхто крім вас самих не зможе подолати труднощі розриву відносин з чоловіком.Це шлях, по якому треба пройти, щоб стати сильніше і знайти своє щастя.Відпустіть колишнього чоловіка.Доля приготувала для вас більш підходящу партію.Багато жінок, які зі співчуттям ставляться до розведеним, самі знаходяться в нещасливому шлюбі.Є категорія жінок, які заздрять тому, що жінка зважилася змінити свою долю і розірвати відносини, які віджили.Задумайтеся, більше половини пар нещасливі в шлюбі, вони бояться щось змінити, на відміну від вас.

Поради розведеним

42Спочатку поплачте скільки вважаєте за потрібне, пробачите.Ви просто людина, негативні емоції потрібно виплеснути, щоб прийти до тями.Етап лежання на дивані і роздумів про сенс життя необхідний.Але не варто ним захоплюватися.Отримали емоційну розрядку, як у кращих американських мелодрамах, на дивані в сльозах з відерцем морозива під несамовитий фільм і вистачить.Ви не змінили звичну життя, щоб плакати і сумувати, а для того, щоб радіти життю і жити далі.43

Не слухайте нікого, ви прийняли рішення в своєму житті і нікому нічим не зобов'язані.Суспільство вважає, що розведену жінку треба жаліти.Від бабусь біля під'їзду можна почути сумні слова : «розлучена», «кому вона потрібна з причепом» і так далі.Не живіть в такому тиску.Оточіть себе успішними людьми, а не подругами, які дивляться на вас з жалістю.

Уявіть, що розлучення — це чистка гнійного нариву.Спочатку боляче, але потім стане легше і настане очищення, необхідне для нормальної життєдіяльності.

45У вас нарешті з'явився вільний час для себе, якого так не вистачало в подружньому житті.Сміливо можна ходити по кафе, ресторанів, виставок, магазинів, займатися спортом, знайти нове хобі.Зробіть все те, на що у вас не вистачало часу за готування — прибирання.Світ засяє новими фарбами.

Потрібно жити повноцінним життям, а не виживати!

.
20 січня 2018 в 18:25  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: