Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як вийти заміж за рік?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Майже кожна особа слабкої статі мріє вийти заміж.Для когось важливо, щоб це було по любові, для когось важливо вийти за розрахунком і забезпечити собі гарне життя і статус, а комусь хочеться просто вийти заміж, створити сім'ю, головне, щоб чоловік був гідний.

Зазвичай рідко, коли весілля відбувається протягом року після знайомства партнерів. Рік — невеликий термін, щоб дізнатися майбутнього партнера.А весілля — справа серйозна і на все життя, принаймні, так думають майже всі вступають в законний шлюб.18

Середньостатистична пара, перш ніж вступити в шлюб, впізнають один одного і зустрічаються протягом 1-3 років.І тільки після закінчення цього терміну вирішують на більш серйозний крок такий, як законні узи.

На жаль, навіть зустрівшись 10 років, пара може розпастися після року офіційною життя.А хто-то через місяць знайомства поспішає подати заяву в РАГС і живе все життя.Головне в такій справі — не затягувати і бути впевненим, що це твоя людина.

Як вийти заміж за рік?16

Але часто бувають такі ситуації, коли у жінки вік, або просто бажання вийти заміж якомога швидше.Питання тільки в тому, хто буде тим єдиним, щоб не помилитися і бути впевненою?

 • Хтось буде мріяти вийти заміж за мільйонера і відразу, щоб його не забрала інша.Така особа почне спілкування з майбутнім кандидатом, причому впевнене і швидке, щоб той нічого навіть не зрозумів про її грандіозні плани.
 • Інша почне підштовхувати до цього свого постійного партнера, погрожуючи тим, що просто піде від нього.
 • А хтось наважиться завагітніти від свого партнера або будь-якого іншого.І, якщо він чесний, то обов'язково одружиться на ній.

Що зробити щоб вийти заміж?1

Але чи ви будете щасливі в такому шлюбі, буде щасливий інша людина? Якщо рішуче відповіли так, то приступимо до плану дій.

 1. Перше, що ви повинні зробити, так це визначитися, для чого вам потрібен шлюб.Відчай, заздрість чи ви справді хочете.Готові піклуватися про партнера, змиритися з його недоліками?
 2. Якщо у вас вже є партнер, то обережно підведіть його до розмови про вашу майбутню життя.Якщо у нього немає в планах шлюбу, то варто подумати, а чи потрібен він вам.Якщо так, то спробуйте його налякати.Для початку почніть холодно себе з ним вести.Заведіть нових знайомих чоловічої статі.Більше приділяйте уваги.Чоловіка це пристрашить, і він вирішить діяти, щоб не втратити.А можна піти від зворотного.Почніть жити разом, але не постійно.Партнеру буде вас не вистачати і тоді він запропонує з'їхатися.Поясніть, що спільне проживання до шлюбу суперечить вашим моральним цінностям.
 3. А якщо у вас нікого немає? Потрібно знайти того самого.Можна звернутися на сайти знайомств, агенції знайомств.Саме там, за поданими вами критеріям, можна знайти потенційного супутника.Кандидат повинен мати сімейні цінності, сам мати бажання завести сім'ю і дітей.Ось зустріч відбулася.Ведіть себе граючись, фліртуйте, знайте собі ціну, але при цьому не будьте надто зухвалою і наполегливою.Пам'ятайте, чоловіки люблять доглянутих і красивих жінок.
 4. Якщо чоловік вам сподобався, не бійтеся підійти до нього першою.Почніть розмову.Тільки не кажіть одразу потенційному нареченому, що хочете заміж, це налякає чоловіка.
 5. Зазвичай, більш зрілі чоловіки, які не були одружені, не мають дітей і домоглися чогось у житті, вже готові до шлюбу і народження спадкоємців. Тому дивіться і на вік супутника.У віці 30 років обранці більш готові до шлюбу, ніж у 25.
 6. Самий радикальний спосіб одружити на собі хлопця — це завагітніти.Якщо партнер серйозний, то він одружується.Тільки чи потрібно вам таке?

Поради, як вийти заміж один раз і на все життя17

Вище були наведені дії до того, щоб підштовхнути партнера до шлюбу.Узагальнимо все це:

 1. Визначтеся з запитами: яким повинен бути ваш партнер.
 2. Почніть стежити за собою.Будьте впевненою і знайте собі ціну.
 3. Не підштовхуйте партнера до шлюбу, а тільки натякайте.Не бійтеся піти від нього, якщо він не готовий і не збирається узаконювати ваші відносини.
 4. Не робіть шлюб нав'язливою мрією.Ідіть до нього повільно, але чітко.
 5. Почніть жити разом, але не постійно, а лише приїжджаючи до нього.Можливо, йому сподобається і він запропонує сам.
 6. Шукайте партнера, який вже влаштувався в житті, але без шлюбу і дітей.Такі готові до спадкоємців.
 7. Самий вірний крок — завагітніти від нього.Але з таким рішенням можна і залишитися одній, точніше удвох, але з дитятком.
 8. Все-таки не варто поспішати з одруженням.Після року знайомства вже можна і подумати про нього.
 9. Використовуйте такий психологічний прийом: Афірмація на кохання та заміжжя
.
20 січня 2018 в 18:23  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: