Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як відвадити від друзів чоловіка
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Чоловік багато часу проводить з друзями

3Ні для кого не секрет, що статус дружини не означає статус кращого друга.А як хочеться, щоб чоловік бачив вас не тільки об'єкт бажання, але і сприймав, як рівного співрозмовника і одного.Поради, щоб чоловік приділяв більше часу дружині, можуть дати і близькі родичі і подружки.

 

Але кінцеве рішення тільки за вами.У тому, що чоловіки приділяють мало уваги дружинам, багато в чому винні самі жінки.Занурюючи себе з кожним днем все більше в домашні справи і виховання дітей, ви забуваєте, що у вас є улюблений чоловік.Згодом дружину все менше і менше хочеться повертатися додому в світ проблем і дорослому житті, а більше безтурботно проводити час з веселими друзями.

Щоб чоловік щодня поспішав додому, жінці треба стати трохи мудріші.Звичайно, всім нам хочеться бути слабкими і беззахисними, але щоб нас сприймали, потрібно над цим попрацювати».Не беріть на себе багато справ і відповідальності.Якщо ви бачите, що вам важко, не соромтеся просити у чоловіка допомоги чи підтримки.

Як відвадити від друзів чоловіка

  1. 2Якщо ви стали помічати, що чоловік став частіше затримуватися на роботі, випивати більше і більше часу проводити з друзями, потрібно вживати кардинальних заходів.
  2. Для початку постарайтеся менше пред'являти претензій чоловікові.Як показує практика, більшість проблем вирішується за короткий час, без докорів і криків.Через 2-3 дня ви вже побачите позитивний результат.
  3. Приділяйте більше уваги чоловікові.Якщо часу недостатньо, ви можете запропонувати прогулятися разом з дітьми в парк або відвідати сімейне кафе.
  4. Влаштуйте романтичний вечір-сюрприз.Попередньо відправте дітей на кілька днів до бабусі.За цей час відвідайте салон краси.Увечері, коли втомлений чоловік прийде з роботи, влаштуйте вечерю при свічках з романтичним продовженням.Такий вечір надовго запам'ятається.
  5. Якщо після всіх вжитих заходів ситуація кардинально не покращиться, потрібно діяти з іншого боку.Чоловік багато часу проводить з друзями і не завжди відповідає на ваші дзвінки? Тоді вам потрібно розділити його інтереси.Дізнайтеся, що найбільше подобається вашому благовірному, нехай це стане і вашим хобі.Якщо це футбол — купіть пару квитків на важливий матч.Якщо це більярд — навчіться робити кілька ефектних ударів.

Поради, щоб чоловік приділяв більше часу дружині

4 Як відвадити від друзів чоловіка, є багато способів.Але при цьому ви позбавите його частини його колишнього життя і зробите більш самотнім.Наші друзі у чому виконують функцію психологів, вислуховуючи наші прикрощі і допомагаючи вирішувати проблеми.Якщо чоловік часто проводить час зі своїми друзями, постарайтеся сподобатися їм.

Як подружитися з друзями чоловіка?

Зробіть так, щоб друзі чоловіка стали вашими спільними друзями.Як подружитися з друзями чоловіка, ось кілька порад:

  •  1 запросіть друзів до себе в гості, при цьому ведіть себе природно і ненав'язливо;
  • заздалегідь дізнайтеся переваги друзів і приготуйте улюблену страву, вони будуть приємно здивовані;
  • познайомтеся з дружинами друзів, і тоді ви зможете дружити сім'ями;
  • якщо не вийти викликати до себе симпатію, то хоча б не сваріться.

Прекрасна можливість подружитися – спільний відпочинок.Це може бути як літній пляжний відпочинок, так і екстремальні зимові розваги.Під час спільного відпочинку ви краще дізнаєтеся друзів свого чоловіка і можливо подружіться з ними.А ще це може стати чудовою традицією.Відпочивати великою і веселою компанією завжди цікаво.

Поважайте свою другу половинку, і незабаром ваш спільний дозвілля стане яскравішим і цікавішим.Не поспішайте змінити все за один раз.З часом у вас з'являться спільні інтереси, і відносини перейдуть на інший, більш високий рівень.

.
20 січня 2018 в 17:21  |  Переглядів: 0  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: