Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?
Не Зупиняйся | Дім та побут | Своїми руками

Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?

Найпростіший спосіб відрізнити оригінальні парфуми від підробки – вимагати у продавця сертифікат якості

Заповітних флакончиків у справжньої жінки має бути багато – для різних ситуацій, різного часу доби, часу року і настрою. Звичайно, хороший парфум коштує дорого.

На жаль, останнім часом на парфумерному ринку з’явилося багато підробок. І висока ціна – на жаль, не гарантія якості. Саме тому вибирати парфуми треба дуже уважно і купувати його краще всього в перевірених місцях.

Найпростіший спосіб відрізнити оригінальні парфуми від підробки – вимагати у продавця сертифікат якості.

Однак не завжди є можливість це зробити, зате ви завжди можете послухатися поради, як відрізнити підробку візуально.

Упаковка

Перш за все, вивчіть упаковку духів або туалетної води. На підробках часто кидається в очі нечітке поліграфічне оформлення: занадто дрібні або нечіткі написи; на оригіналах ж написи завжди чіткі і акуратні.

Упаковка повинна бути міцною, картон або папір хорошої якості. Тонкий (а не товстий!) целофан щільно облягає коробочку, не морщить, не перевищує розмірами коробку, клей не помітний. Правда, деякі виробники парфумерії відмовилися від целофану, зробивши наголос на оригінальності упаковки і флаконів, намагаючись таким чином боротися підробками. До речі, складні дорогі флакони – це теж не тільки спосіб самовираження і залучення уваги клієнтів, але і гарантія автентичності, так як такі шедеври складно підробити.

Написи

Уважно перевіряйте написи – назви і дані про виробника. Багато виробників підробок часто додають у назві зайві літери або міняють їх місцями. Наприклад, на коробці може бути написано Clema замість Climat, Cool Winter замість Cool Water, Genzo замість Kenzo. Назва повинна бути англійською або французькою мовою. На справжніх французьких духів ніколи не буде написано «parfume» – з «е» на кінці, тільки «parfum». І в даних про виробника вказується не просто країна (France тощо), а фраза «Made in France».

На оригіналах завжди вказуються найменування товару, країна-виробник, дата виготовлення, термін придатності, склад продукту.

<

Флакон

Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?Скло флакона у оригіналів чисте і прозоре, не повинно бути ніяких нерівностей, помутнінь і кульок повітря. Цей парфум ніколи не закривається металевою кришкою – від зіткнення з металом духи можуть зіпсуватися. Підробку може видати і погане закріплення флакона всередині футляра: при дотриманні герметичності флакона не повинен “бовтатися” всередині коробки, а пульверизатор зазвичай захищається металевим кільцем. Вимога прозорості відноситься і до самої рідини. Вона не повинна бути каламутною або з осадом. Зазвичай колір духів варіюється від палевого до темно-жовтого. Іноді з допомогою барвників досягаються зеленуваті, рожеві або бузкові відтінки. А ось яскравий “хімічний” колір повинен насторожувати. Якщо ви бачите парфуми відомої марки, але яскраво-синього або червоного кольору, перед вами виразно – підробка.

Ціна

На жаль, останнім часом все частіше зустрічаються дуже якісні підробки. Навіть придбання парфуму в спеціалізованому магазині ще не гарантія його автентичності. Ніколи не купуйте духи на ринку або у відділах косметики і біжутерії. Ймовірність того, що ви знайдете там справжній парфум, мізерно мала. Звертайте увагу і на ціну. Якщо вона виглядає занадто “привабливою”, найімовірніше, перед вами підробка.

Стійкість

Оригінальні парфуми, як правило, не втрачають аромату досить довго. Тривалість “звучання” аромату залежить від його виду і концентрації в ньому ароматичних компонентів.

Найдорожчий продукт з усієї парфумерії – духи (parfum). Вони складаються на 30-40 відсотків ароматичних масел, тому мають найбільш сильним і концентрованим ароматом. Духами прийнято користуватися ввечері, в спеціальних та урочистих випадках. З-за високої концентрації досить наносити одну-дві краплі. Якісні парфуми тримаються 6-9 годин.

У денний час зазвичай користуються парфумерної водою (eau de parfum). Вона має майже такий же аромат, що й духи, але менш концентрований. І вміст ефірних олій у туалетній воді нижче – до 8-14%. Аромат тримається близько 4-5 годин.

Найлегша і нестійка – туалетна вода (eau de toilette). Зміст ефірних олій у ній – 3-8%, тому оновлювати її доводиться кожні два-три години. Зате це ідеальний варіант для літньої спеки, офісу та інших ситуацій, коли сильний і нав’язливий аромат не доречний.

Ця стаття корисна? Збережіть її до себе на сторінку в соцмережі!

15 січня 2018 в 13:22  |  Переглядів: 7  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: