Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як вибрати термобілизну для зимових тренувань
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Яке термобілизна підійде для зими?

Термобілизна проводиться на основі двох видів тканини: натуральні (вовна, бавовна, шовк) і синтетичні (поліестер, поліпропілен).Але не всі вони підійдуть для занять спортом взимку.

Тільки синтетика!

Вовна та бавовна відрізняються високими термоізоляційними властивостями.У такому термобілизна найтепліше, але вони не вирішують проблему влагоотведения.Волога буде вбиратися поверхнею тканини і довго сохнути, і ви — відчувати холод від мокрого одягу.

Інша справа — синтетика, яка відводить вологу.У синтетичному термобілизна не буде жарко навіть під час найбільш активних зимових тренувань.Тканина не мнеться, завдяки спеціальному просоченню не вбирає запахи, відводить вологу і легко переться.

Правильний розмір

Якщо для піших прогулянок неправильно підібраний розмір — не критично (головне, щоб тканина була толстой), то для зимових тренувань це може вплинути на головний функціонал — зігрівати, зберігати тепло і виводити вологу.Щоб термобілизна дійсно працювало, потрібно вибирати чітко за розміром.Правильний розмір — коли термобілизна щільно облягає вашу фігуру без сморщиваний і складок, повністю повторюючи ваші форми, як друга шкіра.

Особливості пошиття

Термобелье Helly HanserЩоб зимові тренування були комфортними, важливо, щоб одяг був зручним.Тому звертайте увагу на шви і строчки — вони повинні бути зроблені з "розумною" технології, бути плоскими, щоб не натирати тіло.Шви якісного термобілизни завжди плоскі, а бирки винесені на зовнішню сторону одягу.

Вид тренувань

В залежності від виду тренувань, термобілизна може мати наступні позначення: «Silk», «Medium», «Heavy», «Polar weight».При наявності написів «Silk» і «Medium» на етикетці, знайте, що таке термобілизна підійде для бігу, лижного катання або сноубордингу, тобто для активних, але нетривалих тренувань.Написи «Heavy» і «Polar weight» говорять про те, що таке термобілизна призначена для тривалого перебування на відкритому морозному повітрі, наприклад, для риболовлі або прогулянок.

Також можна зустріти такі написи:

  • «Running» – для різних видів бігу;
  • «Road Bike» – для велосипедних тренувань;
  • «Дзюдо» – для осінніх поїздок на велосипеді в гори;
  • «Nordic Walking» – для активних піших прогулянок (спортивна ходьба, ходьба з палицями).

Виробники спортивного термобілизни

Термобелье AclimaВиробників, що спеціалізуються на спортивному термобілизна, не так багато, серед найпопулярніших — Helly Hanser.Норвезька компанія спеціалізується на спортивному інвентарі та одягу для спортсменів, зокрема, для екстремальних видів спорту.Для багатьох сноубордистів — це еталон якості.Компанія використовує фірмову гідрофільну і мікропористу технологію, завдяки якій волога виходить назовні, а тепле повітря залишається всередині.

Ще один популярний виробник спортивного термобілизни Aclima спеціалізується на одязі зі змішаних матеріалів (синтетика+шерсть) для особливо суворих умов.Виробництво зосереджене на власному заводі в Італії.Білизна цього бренду, крім зимових видів спорту, стане в нагоді для велоспорту, легкої атлетики.

Термобілизна — тільки на голе тіло

Багато припускаються помилки, надягаючи під термобілизна нижня білизна.Це допустимо для повсякденних або всесезонних моделей, але для спортивних, коли доводиться багато потіти — неправильно.Будь білизна, синтетичне, а тим більше — бавовняне, буде вбирати вологу і затримувати її між шкірою і термобілизною — ефект від термобілизни буде просто знівельовано.

«Потрійний захист»

Принцип потрійний захисту забезпечує комфорт під час тренувань і зводить до мінімуму ризик підхопити застуду.Перший шар – термобілизна, яке і виконує основну функцію тепло - і вологообмін).Другий шар використовується при необхідності забезпечити додаткову теплоізоляцію (для видів спорту з помірною активністю).Третій шар вітро - та вологозахищений.

Температурний режим

Звертайте увагу на температурні режими термобілизни, рекомендованих виробником, коли робите вибір.Про це можна дізнатися з написами: «Cool», «Light», «Warm», «Extrawarm».

Займатися спортом взимку на відкритому повітрі дуже корисно.Зимові види спорту загартовують організм, підвищують імунітет, розвивають витривалість.Тому, виберіть правильне термобілизна і не бійтеся різних умов погоди.

.
20 січня 2018 в 17:16  |  Переглядів: 2  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: