Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як умовити маму вийти на роботу?
Не Зупиняйся | Сімейні відносини | Психологія

Мати сидить на шиї

Мати — найдорожча людина на світі.Ми зобов'язані їй життям.Вона народжувала в муках, виховувала, змінювала пелюшки, переживала разом з нами перші злети і падіння.Звичайно, батькам треба допомагати, коли встанеш на ноги.Але чи правильно це, коли батьки вимагають, щоб дитина їх забезпечував, як тільки почав роботу? Зазвичай така проблема стосується неповних сімей.Коли мати не може влаштувати своє особисте життя і кар'єру.Усі свої сили вона вкладає в дитину.Замість побачень вона проводить час з маленьким сынулькой.

74А от коли синочка виріс, мати хоче, щоб він замінив їй чоловіка, тобто утримував, був другом, веселив, проводив весь вільний час з нею.«Я ж тебе виховала!» — ось головний аргумент такої жінки.А те, що у дорослого чоловіка тепер немає особистого життя, тому що він зобов'язаний бути з матір'ю, її не хвилює.

У природі так прийнято, що як тільки дитинчат мати навчить необхідним життєвим навичкам, то вона виганяє їх з гнізда, щоб вони жили своєю родиною.У них є чому повчитися.Чому б не дати дитині основи, щоб він міг утримувати себе і пуститися в самостійне життя?

72Чомусь люди, що народилися в Радянську епоху, називають нас втраченим поколінням.Але в той же час, вони вимагають, щоб діти купували машину в сім'ю, хоча самі в цьому ж віці випрошували у батьків купити їм квартиру.Рідко хто з батьків заробив на квартиру своїми засобами.

При совку це виглядало приблизно так: безкоштовний ВНЗ, весілля, подарунок від батьків квартира.Зараз потрібно отримати платна освіта, знімати квартиру і, не дай Бог, заїкнутися про якусь допомогу.Адже «я ж тебе виховала», тепер ти повинен містити батьків.

Згадується цікава історія.Вчилися разом відмінник Петя і нехлюй Вова.Петя навчається на заочному, оплачує навчання з підробітку, купує продукти додому, батьки ради.Варто тільки Петі заїкнутися про те, щоб батьки додали йому пару тисяч в місяць на те, щоб він міг оформити іпотеку і жити окремо, так у батьків сльози на очах і докори, як же це дорого, а ремонт у квартирі батьків ще не дороблений.А ось Вова не поступив в університет, водив додому друзів — алкашів, вимотував батьків до такої міри, поки вони не напозичали грошей і не купили йому квартиру, щоб жив подалі від них.

Як умовити маму вийти на роботу?

75Умовляти марно.Якщо людина не хоче працювати, то його ніяк не змусити.Звичайно, можна сказати, що у вас проблеми на роботі, урізати грошовий ліміт.Але це не змусить дорослої людини змінити своє життя, відлучитися від улюбленого телевізора або однокласників, щоб змінити своє життя і зробити щось нове.Єдине, що ви можете зробити — це залишити її одну, тоді ви станете улюбленою дитиною.Адже чим далі, тим більше любов.Якщо не виходить разом співіснувати, то, значить, вам пора пуститися у вільне плавання.Багато самотні жінки просто висмоктують життя з своїх дітей.Нерідко зустрінеш таку династію, де бабуся — командир відчуває себе краще всіх, в той час як її донька та онука вичавлені як лимон і від них так і тягне депресією і відсутністю сил.

Що робити, якщо працюєш один в сім'ї?

76Вибачте за песимізм, але бувають складні моменти в житті людини, коли скоротили з підприємства або обрушилася хвороба, тоді, звичайно, слід затягнути пояс і допомогти своїй близькій людині.Вчіться розпізнавати маніпуляції від взаємодопомоги.Докладніше в статті: Енергетичні вампіри в сім'ї

Коли після спілкування з близьким родичем ви відчуваєте себе спустошеним, коли після того, як віддаєте зароблені гроші на загальні потреби, відчуваєте несправедливість, то слід переглянути ваші відносини і постаратися якомога швидше відокремитися.Не слухайте свого домашнього маніпулятора, який буде заважати вам з'їхати тим, що завжди з'являються нові прохання і нові причини того, що ви повинні затриматися.

Працювати одному — складно.З ранку потрібно вставати, коли інші сплять, коли приходиш з роботи втомлений, тоді домочадці навантажують з порога своїми проблемами.Що, звичайно, не найприємніше після важкого робочого дня.

Поради, як змусити матір працювати:

70Змусити ніяк не вийде.Погрози, шантаж, істерики ні до чого не приведуть.Можна лише запропонувати деякі поради, для того, щоб полегшити своє життя, якщо мати не хоче працювати і вважає, що виховала собі годувальника, хоча ще не досягла пенсійного віку або потребує годувальника за станом здоров'я:

 

1.Дівчині ні в якому разі не варто переїжджати до молодій людині, тільки для того, щоб поїхати від недбайливої матері.Краще жити в орендованій кімнаті, ніж з нелюбим чоловіком, який може після весілля піднести дуже несподівані сюрпризи.Як кажуть, вийти заміж не напасть... Докладніше в статті: Образа на маму: що робити?

2.Молодій людині не слід вважати мати — жінкою всього свого життя.У нього будуть ще дружина і дочка.

3.Молодій сім'ї слід поспішити відкладати гроші на власне житло.Ніхто крім них самих не подбає про це.Тому потрібно думати про своє майбутнє, а не сподіватися на диво.

.
20 січня 2018 в 18:37  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: