Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як створити знімок екрану в Windows 8
Не Зупиняйся | Технології | Своїми руками

Як створити знімок екрану в Windows 8Скріншоти є дуже зручним способом передавати інформацію, наприклад, відправити зображення помилки в техпідтримку. Якщо у версіях Windows 7 і нижче для створення знімка екрана існували спеціальні гарячі клавіші, то в 8 версії не сильно змінилася технологія створення скріншотів.
Зміст

  • PrintScreen
  • Скріншот вікна
  • Спеціальні утиліти

PrintScreen

Це рішення діє на всіх версіях Windows. Натискаємо PrintScreen, відкриваємо програму Paint, яка є стандартною програмою і не вимагає попередньої установки.

Далі в Paint натискаємо кнопку «Вставити» і знімок вставляється в робочу область програми.

Як створити знімок екрану в Windows 8Тут можна заодно відредагувати знімок: обрізати, перевернути, зробити необхідні виділення й так далі. Після всіх необхідних перетворень потрібно натиснути «Файл» в верхньому меню Паинта, вибираємо «Зберегти як…», задаємо ім’я зображення, місце куди зберегти файл і необхідний формат, зазвичай це JPG.

Якщо не потрібно вносити зміни або не хочеться морочитися з програмою, то можна скористатися поєднанням клавіш Win+PrintScreen. Ця команда фотографує екран і відразу зберігає скріншот в «Документи», у папці «Зображення». Якщо після натиснення клавіш екран на секунду став сірим, то значить Windows зробила скрін і поклала у встановлену папку. Всі знімки зберігаються у форматі PNG і їм присвоюється ім’я у вигляді порядкового номера.

Варто враховувати, що якщо до комп’ютера підключено два екрану, то зображення будуть зроблені теж з двох моніторів.

Скріншот вікна

Якщо вам потрібно тільки конкретне вікно, то можна скористатися PrintScreen+Alt. Перед тим, як застосовувати поєднання, обов’язково відкрийте вікно, щоб воно було активним. Але, при використанні такого методу ви не побачите ніяких ознак, що знімок був зроблений.

Як створити знімок екрану в Windows 8Далі, потрібно відкрити Паинт, вставити і зберегти зображення аналогічним способом, який описаний вище для використання тільки кнопки PrintScreen. До речі, замість PrintScreen можна використовувати Word. Просто відкрийте документ, лівою кнопкою миші викличте випадаюче меню і натисніть «Вставити».

Спеціальні утиліти

В Windows є спеціальна утиліта під назвою «Ножиці». За допомогою цього інструменту можна зберегти скріншот будь-якої ділянки екрану. Програма доступна у всіх версіях Windows 8, як для робочого столу, так і для режиму сенсорного екрану (якщо у вас моноблок, ноутбук 2 в 1 або подібний пристрій).

Ножиці – стандартна програма, але у восьмій версії віндовс немає меню Пуск, так що доведеться скористатися пошуком.

Як створити знімок екрану в Windows 8Після того, як ви відкриєте утиліту, натисніть «Створити» і виділіть необхідний ділянку екрана. Є кілька режимів: виділити вікно, весь екран або виділити прямокутник, щоб зробити скріншот.

Як створити знімок екрану в Windows 8Далі натискаємо «Зберегти як…» вказуємо куди зберегти зображення і вибираємо потрібний формат знімки.

Крім стандартних засобів, можна скористатися сторонніми утилітами, які крім створення скріншоту оснащені додатковими функціями, наприклад, зробити пояснювальні написи на скріні тощо. Популярною програмою є Lightshot.
Як створити знімок екрану в Windows 8

17 січня 2018 в 23:41  |  Переглядів: 3  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: