Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як створити затишок будинку своїми руками?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Безсумнівно, для кожної людини є тільки одна фортеця в його житті — це рідний дім.Те місце, куди можна прийти в будь-який час та відчувати себе захищеним.Розслабитися на улюбленому дивані і насолодитися атмосферою рідний.Але чи це реально і привабливо, коли немає сімейного вогнища і самого банального затишку.Адже часто буває так, що і ремонт дорогий, і меблі стильна, а перебувати в кімнаті некомфортно і незатишно... Швидше за все, справа в психології відчуттів, тому для кожного свій затишок.Тим не менш, є загальні принципи того, як повинна виглядати затишна кімната і які невід'ємні аксесуари вона повинна містити.

Як створити затишок будинку своїми руками

14Як створити затишок будинку своїми руками знає кожна хороша господиня, але проговоримо все-таки ще раз всі етапи його становлення.Ремонт в квартирі повинен бути продуманий до дрібниць, причому ще на етапі планування.
Стиль інтер'єру може сам по собі уособлювати затишок.Перед ремонтом в кімнаті треба для себе визначити призначення цього приміщення, що від нього вимагається і який інтер'єр є близьким по духу всім членам сім'ї.Наприклад, стиль хай-тек характеризується холодними відтінками і мінімалізмом, у зв'язку з цим по духу він доведеться трохи.А ось стиль контемпорарі, який уособлює життя сучасного і активної людини стане прийнятним практично для кожного динамічно розвивається людини.

Ідеї виробів для дому13

Декоративне оздоблення кімнати може бути на будь-який смак і потребу, а ось освітлення є невід'ємною складовою.Вбудовані в стелю лампочки або підвішені люстри безперечно дуже важливі і організують основне освітлення, але оригінальні саморобні світильники по периметру тільки додадуть тепла та комфорту.Зараз дуже популярні бра ручної роботи, виконані з гофрованого паперу, іншими словами китайські ліхтарики.Але ідей виробів для дому маса, і скарбничка їх постійно поповнюються.Кожна жінка знайде собі заняття по душі, результатом якої стане новий оригінальний елемент в інтер'єрі будинку.

Матеріали для виробів

Енергетичний мотлох, поняття доволі розмите, яке не несе в собі нічого конкретного.Але що робити зі старими речами, милими серцю, викинути які просто не підніметься рука? Відповідь проста: дати їм нове життя.

  • Старі речі

Візьмемо, наприклад, старий чайник.Його треба всього лише пофарбувати в потрібний колір, додати пару декоративних каменів або розписати і вставити в нього горщик з кімнатною рослиною.Таким чином, улюблений чайник, з яким пов'язано стільки, залишиться вдома, але в теж час зовсім не буде заважати або захаращувати комору.Теж саме стосується і відколотою гуртки, в неї і зовсім можна посадити кактус або складати пишуче приладдя.Матеріали для виробів або необхідні елементи можна знайти в будь-якому магазині рукоділля, яких зараз безліч.

  • Геть жалюзі

15Минув той час, коли всі масово і повсюдно вішали жалюзі.З часом люди знову обернули свій погляд на шторки і фіранки, які забезпечують той самий необхідний затишок і красу кімнати.Жалюзі — непогана альтернатива шторам, але тільки не для створення домашнього затишку.Штори з дорогих тканин з великою кількістю декоративних елементів краще замовляти у професійних дизайнерів, а прості фіранки можна зшити самостійно.Головне дотримуватися кілька простих правил, наприклад, оптимальний відступ від підлоги 1-2 см, а для того, щоб вони збиралися в красиві складки, треба брати тканину у ширину, мінімум в півтора рази ширше, а краще 2-3.

Зробити будинок затишніше і тепліше не так складно, головне розуміти свої бажання і реально оцінювати можливості.

Затишок і радість у домі — інша стаття на тему, як зробити будинок затишніше.Покрокова інструкція вироби для затишку вдома є не тільки в журналах про домашній інтер'єр, але і в телевізійних програмах, і на численних сайтах в інтернеті.

.
20 січня 2018 в 17:17  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: