Вгору
за людьми
за відеозаписами
за блогами
за спільнотами
за аудіозаписами
Перегляд блогу
Як стати зухвалою і наглої?
Не Зупиняйся | Спорт | Психологія

Давно відомо, що чоловіча стать любить впевнених у собі жінок, які можуть і поскандалити, коли потрібно, і вести себе нарівні з чоловіком, і створити затишок.

Чим приваблює зухвалість чоловіків?

7Хоча більшість чоловіків бере в дружини саме тихих і спокійних дам, які готові залишитися в тіні коханого партнера.Але зустрічаються і вибирають в коханки як раз жінок з протилежним характером.Чому? Та тому що будинок повинен бути спокійною гаванню, куди можна прийти і відпочити.

А ось стосунки на стороні дають чоловікові заряд емоцій і сплески.Як правило, і з коханкою, і з подругою чоловік зустрічається, але не живе разом.На жаль, зухвалість і послух — два протилежні якості.Мудра жінка поєднує в собі обидва і грамотно використовує коли потрібно.

Як стати зухвалою і наглої?

6Що ж таке зухвальство? Ця риса характеру, яка є синонімом нахабства, байдужості по відношенню до інших і безсоромності.Нахабство — теж безсоромність і зухвалість, що межує з нахабством.Тобто обидва слова синоніми і мають однакові риси прояву.Зухвалість і нахабство може проявитися в будь-якій людині, навіть здавалося б самому спокійному.Зазвичай вони проявляються, коли людина чимось обурений і незадоволений.Наприклад, інший збирається пройти без черги.Як скажуть інші: він починає нахабніти і не рахується з іншими.Хто-небудь хто-то з цієї черги обов'язково поставить його на місце, також надерзив, або зробить це спокійним тоном.

Потрібно вміти постояти за себе і не дати іншим сісти собі на шию.Для цього і підвищити голос можна, і нагрубити, якщо потрібно.Головне, знати міру і робити це тільки, щоб захистити свої інтереси.

Поради, як стати зухвалої

Що ж потрібно зробити, щоб вміти працювати з такими якостями, як нахабство і зухвалість?

5Головна порада тут — стати впевненою в собі

Зухвалість повинна стати вашим зброєю, але не захисною маскою.Вміти нею користуватися потрібно лише в тих ситуаціях, де вона необхідна.Знайте собі ціну.Не потрібно залежати від думки оточуючих.

Вмійте відповідати на випади на вашу адресу з дотепністю

На хамство не відповідайте тим же.Якщо ви будете реагувати на всі шпильки на вашу адресу зі злістю, то це буде тільки забавляти.

Не давайте себе в образу

Часто буває достатньо нагадати про себе трохи нахабної формі.Наприклад, продавець забалакалася по телефону і на вас не реагує.Ось тут можна і подерзить, якщо на всі ваші ввічливі прохання не було ніякої реакції.Докладніше в статті: Як протистояти хамству?

4Буває, що інші люди — колеги, родичі — сідають на шию

Не допускайте такого.Відповідайте прямолінійно, що могли допомогти.Грубити — не значить ображати людину, а значить — вміти відстояти свої права.

Зухвалість повинна проявлятися не тільки у вчинках, але і в одязі, і рухах

Ведіть себе розкуто, одягайтеся сексуально, але в міру.

Чим приваблює зухвалість чоловіків?

3Давно відомо, чоловіча стать звик досягати прекрасних осіб.Чим жінка загадковіше і знає собі ціну, тим більше вона зачепить чоловіка.Чоловіча стать любить впевнених у собі жінок, які можуть відстояти свою думку, відповісти, не боячись наслідків.А ще більше подобається, коли з жінкою можна посперечатися.Кому буде цікаво спілкуватися з людиною, яка в усьому погоджується? Нікому.

Зухвала дама — це впевнена жінка, в якій поєднуються жіноча мудрість, сексуальність і інтелект.Таку особу будеш з задоволенням показувати іншим чоловікам, які точно виявлять до неї інтерес.

Коли слід бути зухвалою, а коли промовчати?

1Добре, коли жінка знає міру і такі свої якості, як зухвалість і нахабство проявляє лише в тому випадку, коли вони справді потрібні.Але частіше буває, що, як здається, сильна особистість нападає на слабку: хамить, робить все на догоду своїм інтересам, не рахуючись з іншими.А буває і настрій такий, що хочеться з кимось посваритися і показати свою правоту.У будь-якій ситуації потрібно бути з тверезою головою.

Подумати, чи можна вирішити конфлікт спокійно.Якщо не виходить, то ось тут і проявляйте свою нахабність.Але тільки в таких випадках.Нахабство і зухвалість допомагають домогтися багато чого в житті, але таких людей не люблять.

.
20 січня 2018 в 18:28  |  Переглядів: 1  |  Немає коментарів  |  Поскаржитися на запис
Читайте також: